Sponsor Gösterim

%100 Ücretsiz Hızlı Kameralı Sohbet

imeetzu girls video chat

Omegle ve Chatroulette Alternatifi
Imeetzu en kaliteli chat sitelerinden biri…  Sitede çeşitli özellikler bulunduğu gibi bu özellikler içinde hiçbir ücret talep edilmiyor. Bu sitenin chat özelliklerini kullanmanız için de üyelik talep edilmiyor ancak bizim size tavsiyemiz üye olmanız. Çünkü üye olduğunuzda birçok kadını bulabilme şansınız olabiliyor.

Sitenin bir arkadaşlık sistemi de mevcut. Bu sistemden beğendiğiniz kızlara mesaj atabilir ve arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Eğer partnerinizi beğenirseniz partnerinizle konuşma başlatabilirsiniz.

Ücretsiz Imeetzu Üyelik 

Siteye üye olmak ise oldukça basit. Buraya facebook yardımıyla saniyeler içerisinde üye olabilir ve birçok kadın partnerle konuşabilirsiniz. Facebook ile giriş yapmak istemiyorsanız bir form doldurmak zorunda kalacaksınız. Site içi aramadan partnerlerinizi cinsiyetlerine, yaşına ve ülkesine göre aratabilirsiniz. Aynı zamanda online listesinden kendinize herhangi bir kadın partner de bulabilirsiniz. Sitede birçok kadın ve erkek kullanıcı bulunuyor.

Imeetzu Chat Özellikleri
Sitede 3 çeşit chat bulunuyor.

  • Video Chat
  • Text Chat
  • Group Chat

Video Chat tarzında bir geleneksel chat rulet tipi bir sayfaya gireceksiniz. Burada rastgele partnerlerle karşılaşacaksınız. Bir diğer özellik ise Text Chat özelliği. Bu text chat ile video cameraya gerek duymaksızın chat yapabilir ve yeni partnerle tanışabilirsiniz. Group chat ise bildiğimiz kameralı chat odalarından oluşuyor. Tüm bu chatleri kullanabilmek için ve üyelik alabilmek için 16 yaşının üstünde olmanız gerekiyor.

Sitede “Start” basarak ve kameraya izin vererek kameralı sohbete başlayabilirsiniz. Bir sonraki canlı kişi için de “Next” tıklamanız gerekiyor. Camda sohbet ettiğiniz ya da yazılı bölümde yazıştığınız kişiyi arkadaş olarak ekleyebilir ve profilini de görebilirsiniz.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d