Sponsor Gösterim

18+ Görüntülü Sohbet Siteleri

adult chat siteleri

Kameralı chat için en çok tercih edilen rastgele görüntülü chat yapma siteleri günümüzde popüler siteler arasında. Yazılı sohbet pek tercih edilmiyorken hem görüntülü hem de sesli chat yapma siteleri tercih ediliyor. Bunun için de ücret ödemek yerine ücretsiz siteleri tercih etmek daha akılcı.

En çok ziyaretçi bulunan ve hem Türk hem de yabancılarla rastgele kameralı sohbet edebileceğiniz güncel sitelere bu yazıda yer verdik.

1- Chatroulette
Site adresi Chatroulette.com olup ücretsiz görüntülü chat sitelerinde önde gelen sitelerdendir. Siteye girişte üyelik gerekiyor. Global sohbet olup girdiğiniz bölgeye göre kişiler geliyor. İsterseniz Premium modunu kullanıp ülkeye göre chat yapabiliyorsunuz.
.

2-Omegle
Site adresi Omegle.com olup kameralı ve sesli chat sitelerinden; siteye girişte üyelik gerekmiyor; siteye girdikten sonra videolu ya da yazılı sohbet edebilirsiniz. Adult chat modu ise 18+ yaşındakiler için olup ban yoktur.
:

3- Chatrandom

Site adresi Chatrandom.com olup son zamanlarda en popüler chat sitelerinden. Her üleye göre chat seçeneği va rolup siteye girişte de üyelik gerekmiyor. Kameralı chat olup chat girişi için webcam izin vermeniz gerekiyor.
:

4- Bazoocam
Site adresi Bazoocam.org olup site 16+ yaş grubu içindir. Daha çok moderatörler tarafından kontrol edilen bir site. Siteye girdiğiizde Start chat tıklamanız yeterli. Sohbetteyken oyun oynama ve aynı zamanda çoklu sohbet etmeniz de mümkün.
.

5- Streamberry
Site adresi Streamberry.com olup Omegle sitesine yapıca benziyor. rastgele biriyle camda karşılaşıyorsunuz. Siteye girip sohbete başladıktan sonra kameranın çalışması için izin vermeniz gerekiyor. Site daha çok 16+ yaş grubu için açık olsa da giren kesim daha çok 18+ yaş grubunda.
.

Daha fazla kameralı chat site için diğer yazılarımıza da bakabilirsiniz.

Bu Gönderiye 9 Yorum “18+ Görüntülü Sohbet Siteleri” yapıldı:

 1. guner diyor ki:

  slm burdayim

 2. mustafa diyor ki:

  selam bayanlar

 3. süleyman diyor ki:

  güzel ateşli dulları seven birisiyim

 4. ayşe tuba diyor ki:

  selam, 15 yaş üstü sevgili arıyorum

 5. olgun kız diyor ki:

  BEN BURDAYIM SEN NERDESIN

 6. serseri diyor ki:

  nasılsın ordamısın nerdesın sesın gelmıyo

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d