Sponsor Gösterim

2014 Chatroulette Benzeri Siteler

pretty girls chat

Chatroulette insanların sohbet edebilmesi için açılan, kameralı ve sesli sohbetin düşünülüp uygulanmaya konulduğu, ilk sohbet sitelerinden bir tanesidir. Birçok insanın bildiği ve kullandığın bir sohbet sitesi olan Chatroulette’nin günlük ziyaretçi sayısı, milyonlara ulaşmaktadır. Birçok insan tarafından tanınması ve kullanılmasından sonra, birçok kopyası ortaya çıkmıştır. Bu yüzden birçok Chatroulette benzeri siteler açılmıştır. Bu sitelerden bazıları şunlardır:

Omegle: Chatroulette’ye oldukça benzer ve dünya genelinde bir sohbet sitesidir. Sitede görüntülü ve sesli olarak sohbet yapılabilmektedir. Birçok ülkenin kendine özel odaları bulunmaktadır.

Tinychat: Chatroulette gibi sohbet özelliği taşıyan bir sitedir. Sitede bulunan kullanıcılara özel hizmetler sunulmaktadır. Sitenin kendine özgü özellikleri bulunur. Buradan gerekli ayarlamalarını kendinize göre yapabilirsiniz.

Chatrandom: İsmi ve sitenin tasarımı Chatroulette’ye oldukça benzemektedir. Sitenin kullanılışı oldukça basittir ve kullanıcılar büyük bir çoğunluğu bu siteye, Chatroulette diye girmektedir. Siteye giriş yaptıktan sonra ülke ve dil ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Imeetzu: Kameralı ve sesli olarak sohbet edebileceğiniz, Chatroulette benzeri sohbet sitesidir. Siteye girdikten sonra istediğiniz ülkenin odasına bağlanabilirsiniz.

.

Bu Gönderiye 5 Yorum “2014 Chatroulette Benzeri Siteler” yapıldı:

 1. Osman Karadeli diyor ki:

  Muhahahhaa

 2. betül diyor ki:

  asi betül yine sizlerle.. isteyen radyoma gelsin dinlesin

 3. Osman Karadeli diyor ki:

  Iwebcam

 4. gippy diyor ki:

  hi how r u

 5. djmuto diyor ki:

  benim önerim iwebcma ya da flipchat kullanma, iwebcam grup chat var, iwebcam da da kameralı chat var

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d