Sponsor Gösterim

2014 Google Play Mantık Oyunları

kelime avı oyunları android

Google Play’de online olarak yada telefona karşı kendinizle yarışabileceğiniz bir çok yarış oyunu bulunmaktadır.

Kim Bilir (Peak Games); Genel kültür bilgisi ile yarışılabilecek güzel bir uygulama. Facebook eksenli uygulamayı kullananlar arasında sıralamada yükselebilmek için hızlı ve bilgili olmak gerekiyor.
.

Bilgi Yarışı (MobileCraft); Birçok kategori seçeneği sunan tamamen bilgiye dayalı bir yarışma olan bilgi yarışı son derece güzel bir uygulamadır. Güzel ve basit ara yüzü sayesinde kullanıcıları yormayan uygulamada ayrıca online olarak yapılan aylık katılım hakları bulunan ödüllü bir yarışma da mevcuttur.
.

Kelime Avı (Fugo); Kelimelerle arası iyi olanların vazgeçilmezi olan uygulama AppStore’den sonra Android kullanıcılarının da beğenisine sunuldu. Uygulama online olarak oynanabilen ve son derece zevkli olan bir yarış türüdür. Rekabeti sevenler ve kelimeler konusunda iyi olanlar için çok güzel bir uygulamadır.
.

Logo Quiz (bubble quiz games); Marka logolarıyla arası iyi olanlar için ve hafızası kuvvetli olanlar için ideal bir uygulama. Verilen ipuçları ve resimlerle markanın tam adını bulmanızı isteyen uygulama vakit geçirmek için oldukça güzel.
.

Tabu TR (ANDROLEDGE); Arkadaş ortamlarında ya da aile bireyleri arasında vakit geçirmek için oynanan tabu oyununu android platformunda oynamak isteyenler için geliştirilmiş bir uygulama. Güzel ara yüzüyle oynaması son derece keyifli.
 .

Bu Gönderiye Bir Yorum “2014 Google Play Mantık Oyunları” yapıldı:

  1. Tibbi dedi ki:

    Thank you so much for this artlcie

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d