Sponsor Gösterim

2014 Önerilen Google Play Spor Oyunları

google play spor oyunları

Spor oyunları oynamayı sevenler için geliştirilen ve Google Play aracılığıyla Android telefon kullanıcılarının beğenisine sunulan birçok spor oyunu bulunmakta. Bunları birçoğu gerçekten özenilerek yapılmış ve kullanıcısına eğlenceli zamanlar yaşatacak nitelikte.

– Flick Golf (Full Fat); 2,14 $ karşılığında kullanıcıların beğenisine sunulan son derece güzel bir oyun. Telefonunuzda zengin oyunu olarak bilinen golf oyununu avuçlarınızın arasında oynamak son derece zevkli.

– Flick Shoot Futbol (Mobile Craft); Mobile Craft’ın uygulama kalitesi bu uygulamada da göze çarpıyor. Futbol oynamayı, futbol oyunları sevenler için güzel bir uygulama. Penaltı atışlarında ne kadar iyi olduğunuzu bu uygulama ile arkadaşlarına da gösterebilirsiniz.

– Top Eleven (Nordeus); Facebook’taki efsane managerlik oyunu olan Top Eleven Nordeus ile Android Telefon kullanıcılarının beğenesine sunulmuş. Managerlik yeteneğine güvenenler bu uygulama ile eğlenceli dakikalar geçirebilirler.

– Pool Master Pro (Terrandroid); Bilardo oynamayı sevenler için bilardo masasını Android telefonlarına getiren bir uygulama. Amerikan bilardo oyununda son derece kaliteli bir uygulama olan Pool Master Pro ile eğlenceli dakikalar geçirilebilir.

– İ Fishing ( Rocking Pocket Games); Balık tutmayı sevenler için hazırlanmış olan bu oyun ile neredeyse gerçekmiş gibi balık tutabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Akıllı telefonu bir olta gibi kullanarak balık tutmayı hedefleyen uygulama son derece ilgi çekici.
.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d