Sponsor Gösterim

2014 Popüler IOS Oyunları

app store popüler oyunları

Her geçen ay, hafta, gün, saat App Store’a yeni bir oyun ve uygulama eklenmeye devam ediyor ve bu oyunları takip etmek bir hayli güç hale gelebiliyor. Biz de sizler için bu karmaşıklıktan kurtulmanız ve oynanabilitesi yüksek oyunlardan haberdar olabilmeniz için ayın oyunlarını bir araya getirdik.

1. Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars filminden esinlenerek oluşturulan bu oyunda, 4000 yıl öncesine gidiyorsunuz ve Jedi ordusunun son umudu olarak Galaktik İmparatorluğunu acımasız Sith’e karşı savunmanız gerekiyor. Oyuna başladığınızda ara yüzünüzü kendinize göre düzenleyerek kendi zevkinize göre oyun zevki yaşayacaksınız. Tüm galaksinin kaderini belirlemeniz gereken Star Wars: Knights of the Old Republic oyununu oynayabilmek için iPad 2 ve üzeri bir iPad’iniz ve bu iPad’de 2.5 GB boş alan bulunmalı.

2. Better than Portal

Hayatınızda hiç casusluk yapmak istediniz mi? Eğer öyle bir amacınız varsa bu oyun tam size göre. Keza hükümet ajanı olarak teröristlere karşı bir savunma taktiği geliştirmeli ve özel silahınızla üzerinde çalıştığınız verileri teröristlerden korumalısınız.

Oyunda Game Center desteği mevcut ve hem iPod Touch, hem iPhone hem de iPad desteği bulunuyor. Oyunun ücreti ise 1.79 TL.

3. WazHack

Geçtiğimiz günlerde kullanıcılarla buluşan WazHack oyununda karşılaştığınız canavarlara karşı farklı çözümler üreterek onları alt etmeye çalışmalısınız. Düşmanlarla savaşırken kılıçlarınızı ve farklı silahlarınızı kullanabilirsiniz. Acele etmeyin, düşünmek için olduğunca fazla zamanınız var. Oyun App Store’da ücretsiz olarak sunulmakta.

4. Bloom Box Free

Kutuları farklı şekillerde hareket ettirmek suretiyle zincir reaksiyonu oluşturun ve saklanmış çiçeklerin açmasını sağlayın. 4 farklı bahçe ve 120 seviyeden oluşan Bloom Box oyununun ücretsiz sürümü olan Bloom Box Free ile en fazla 40. seviyeye kadar oynayabilirsiniz.

5. Go Round

Puzzle oyunlarını seviyorsanız, hele ki bir de el becerinize güveniyorsanız Go Round oyununu mutlaka denemelisiniz. Go Round oyununu oynarken, oyunda bulunan parçaları halkalar dizisinin merkezine doğru ilerletmeli, bu işlemleri yaparken oldukça dikkatli bir şekilde plan yapmalısınız. Oyunun tamamlamadan önce halkaların yok olmamasına dikkat edin, üzülmeyin. Oyun, App Store’da ücretsiz olarak sunuluyor.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d