Sponsor Gösterim

Alman Kızlarla Kameralı Sohbet

chatbuzzy Almanca kameralı sohbet

Almanca Sohbet
Alman erkek ve bayanlarla kameralı canlı sohbet. Almanca sohbet için pek çok alternatife sitemizde yer verdik. Bunlar arasında popüler ve Facebook tarzı olanlar ile anlık kameralı sohbete izin veren Omegle tarzı siteler de yer alıyor.

Bu yazıda yer alan Almanca kameralı sohbet sitesi ise ChatBuzzy. Omegle ve Chatroulette tarzı; rastgele kameralı sohbet olup, sohbete giriş ücretsizdir. Daha çok Almanca bilenlerin yoğun olduğu bir site.

Chat Buzzy Almanca sitelerden biri ve çok fazla dil tercihi de bulunmuyor. Eğer sadece Almanca konuşanlar ile konuşmak ve Batı Avrupa Ülkeleri’nden Almanca bilen partner bulmak istiyorsanız Chat Buzzy sizler için en uygun sitelerden biri olacaktır. Almanca bilmeniz siteden tam performans elde etmeniz şart. İngilizce bilenler için de sitede her zaman için şans var. Ancak bu iki dili bilmiyorsanız farklı bir siteye yönlenmelisiniz.

Pratik Kullanım – Hızlı Sohbet
Chat Buzzy kullanılması oldukça kolay bir içeriğe sahip. Eğer daha önce herhangi bir chatroulette benzeri chat sitesi kullandıysanız Chat Buzzy’i de rahat kullanacaksınız anlamına geliyor. Sitedeki kamera görüntülerinden ve chat yaparken ses kalitesinden de memnun kalacaksınız. Biz yine de sizlere bu sitenin nasıl kullanıldığını teferruatlı olarak anlatalım. Umarız verdiğimiz yönergelerle siteyi çok daha rahat kullanabilir ve yeni partnerler edinebilirsiniz. Alman kızlarla chat, Alman kızlarla görüntülü sohbet için alternatif bir site ancak belirtmekte fayda var, erkek oranı daha fazla ve bu site de Omegle gibi 16+ yaş grubuna hitap eden bir site.

Kameralı Sohbeti Açma
Chat Buzzy’e girdikten sonra zaten direk olarak chat paneline yönlendirilmiş olacaksınız. Yani başka bir sayfaya yönlenmeniz gerekmeyecek. Öncelikle siteye ilk girdiğinizde sistem kameranızı ve mikrofonunuzu çalıştırmak için sizlere bir soru soracak. Önünüze gelen uyarıda “İzin Ver” butonuna basmanız gerekiyor. “Nachster” butonuyla chat yapmaya başlayabilir ve aynı butonla partnerlerinizi değiştirebilirsiniz. Bericht butonuyla ya da klavyenizden F2’ye basarak kuralları uymayan üyeleri rapor edebilir ve Abmelden butonuyla da chat serverinden tamamen düşebilirsiniz. En altta bulunan dil seçeneğini değiştirseniz de bunun faydasını pek göremeyeceksiniz.

Site adresi: chat.chatbuzzy.com

Bu Gönderiye 3 Yorum “Alman Kızlarla Kameralı Sohbet” yapıldı:

  1. narkoz diyor ki:

    SİTENİZ ÇOK GÜZEL

  2. İlayda diyor ki:

    almanya stutgart’dan ilayda, kendi özel sayfam var, isteyen facebook bıraksın

  3. narkoz diyor ki:

    İNŞALLAH DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİ GÜZELDİR

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d