Sponsor Gösterim

Almanlarla Kameralı Sohbet

alman kızlarla chat

Chat DE
Eğer sadece Almanca konuşulan bir chat sitesi istiyorsanız, doğru yerdeseniz. Sadece Almanların ve Almanca konuşanların chat sitesi olan ve Almanya’da bir hayli popüler olan Chat DE’nin bu yazımızda sizlere tanıtımını yapacağız. Dilediğiniz gibi bu sitede partnerleriniz ile konuşabilir ve chat yapabilirsiniz. Sitenin kullanımı hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz ancak birkaç kuraldan da bahsetmeden geçemeyeceğiz.
.

Alman Kızlarla Ücretsiz Chat
Site genellikle 18 yaşında olanlara veya daha yaşlı olanlara hitap eden bir site. Yani 18 yaşından küçükseniz bu siteye girmenizi asla önermeyiz. Aksi taktirde kamera görüntülerinde birkaç can sıkıcı durumla karşılaşabilirsiniz. Site herhangi bir kayıt işlemine sizi tabii tutmuyor. Yani siteye girdiğinizde istediğiniz insanlarla konuşabilirsiniz. Aynı zamanda tamamen ücretsiz. Sitede birçok Alman kız sizlerle konuşmak için bekliyor.

.
Chatroulette Tarzı Sohbet
Sitenin kullanımı çok basit. Eğer Chatroulette tarzı siteler daha önce kullandıysanız bunun kullanımında da hiç zorlanmayacaksınız. Sitede Chat’e başlayabilmek için öncelikle kamera ve mikrofonunuza izin verin. İzin verdikten sonra kamera görüntülerinin hemen altında iki butondan biri olan “start” butonuna basın ve partnerlerinizle konuşmaya başlayın. Eğer partnerlerinizi konuşmadan geçmek istiyorsanız “nachstes” butonuna basarak geçin. “Stop” butonuna basarak chat serverından tamamen düşebilir ve konuşma esnasında kurallara aykırı davrananları “Missbrauch Melden” linkine tıklayarak rapor edebilirsiniz. Eğer bu sitede chat yapmak istiyorsanız sizlere öncelikli önerimiz Almanca bilmeniz, İngilizce bilenler de şansını deneyebilir ancak Almanlar İngilizce pek konuşmak istemiyorlar.
.
Site Adresi: http://chat-de.com/
.

Bu Gönderiye 4 Yorum “Almanlarla Kameralı Sohbet” yapıldı:

 1. Gözde 25 diyor ki:

  merhaba ben almanyada gözde yaşım 25

 2. alman güzeli rabia diyor ki:

  numaram istersen kpnusalimm yada facen varsa yaz

 3. ramazan diyor ki:

  slm tanisabilirmiyiz ayten

 4. aytek diyor ki:

  selam ben almanyadan aytek, almanyalı dostluk için konuşabileceğimiz 20-30 yaş arası erk var mı?

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d