Sponsor Gösterim

Amerika Chat Rulet

usa chat

USA Chat Now
USA Chat Now kullanılması kolay olan bir başka chat sistemi ancak site bazı özellikleri için para isteyebiliyor. Bu yüzden sizlere ücretli ve ücretsiz özelliklerini anlatacağız. Site tamamen Amerikalılar için kurulmuş bir site ve dilediğinizce chat yapabileceğiniz bir alt yapıya sahip USA Chat now ile dilediğiniz gibi bir chat sistemi bulacaksınız. Ancak sitede daha çok chat odası tarzı chat stilleri var. Yani Chatroulette gibi bir site bekliyorsanız burası sizin için uygun olmayacak. Bu yüzden chat odası tarzında yerlerde chat yapmak isteyenler için site oldukça güzel.

Açık Üyelerle Canlı Görüşme
Sitenin birçok online üyesi bulunuyor. Yani burada bir partner bulmakta zorlanmayacaksınız. Umarız bizim de yardımımızla sitede oldukça güzel vakit geçirebilirsiniz. Sitenin aynı zamanda iphone ve ipad’e uyumlu chat odaları da

USA Chat Seçenekleri

Sitede üç çeşit chat olanağı bulunuyor.  Bunlardan biri “The legend “iphone/ipad friendly” adı altında geçen chat bölümü. Bunun hemen altına bir nickname yazıp burada chat yapabilirsiniz. Burada bir sürü online kullanıcı göreceksiniz. Bunlardan dilediğinize mesaj gönderebilir veya chat odasında konuşabilirsiniz. Aynı zamanda odada kameralı chat özelliği de bulunuyor.

“Awesome Video Chat” ise başka bir chat odası ve üyelik gerektiriyor. Bunun için de sistem sizden 25 dolar istiyor ve sonsuza kadar siteyi kullanabiliyorsunuz. Bir daha para ödemenize gerek de kalmıyor.

“Voice chat at its finest” bölümünde ise yine üyelik isteniyor ama bu sistem ücretsiz. Bu chat sisteminde kamera olmadan sadece sesli chat yapabilirsiniz veya diğer kullanıcılarla yazışabilirsiniz.

Website: http://www.usachatnow.com/

Bu Gönderiye 5 Yorum “Amerika Chat Rulet” yapıldı:

 1. Simge dedi ki:

  ABD de yaşayan varsa, bana özelden yazabilir mi?
  Oradaki hayatı ve zamanın nasıl geçtiğini merak ediyorum

 2. taherz dedi ki:

  i want to chat with american boys

 3. varma dedi ki:

  HI

 4. BOyAlOne dedi ki:

  lets gooooo

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d