Sponsor Gösterim

Android Arama ve Mesajlaşma Uygulamaları

viber sesli çağrı

Akıllı Telefonlarla Gelen Özgürlükler!
Birçok kullanıcı telefonlarıyla birlikte gelen varsayılan birçok uygulamayı genelde beğenmez. Özellikle arama ve mesajlaşma uygulamaları kullanıcıların en çok kullandıkları bölümler olduğundan dolayı, kullanıcılar bu bölümlerden çabuk sıkılabilirler ve bu uygulamalara alternatifler aramaya başlarlar. Bu durumda, kullanıcılara yardımcı olmak isteyen geliştiriciler tarafından bazı uygulamalar geliştirilmekte. Bu uygulamalar aynı zamanda ücretsiz arama yapma ve mesajlaşabilmenizi de sağlamakta.

Popüler Mesajlaşma ve Sesli Çağrı Uygulamaları

1. WhatsApp

whatsapp

whatsapp

İlk olarak iPhone ile kullanıcıların hayatına giren online mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp, mesajlaşma uygulamaları içinde en popüler olanı olarak öne çıkıyor.iPhone ve iPad için ücretli olarak sunulan uygulama, Android için ilk yıl ücretsiz daha sonrası için 0,99 dolar olarak sunuluyor. Whatsapp kullanırken internet bağlantınızı kullandığınızdan dolayı internet ücretinden başka bir ücret etmenize gerek yoktur. WhatsApp uygulamasıyla grup sohbet ile arkadaşlarınızla toplu olarak mesajlaşabilir, medya dosyalarını rahat bir şekilde gönderebilir ve alabilirsiniz.
.

2. MessageMe

message me indir

message me indir

Mesajlaşma uygulamalarının içinde WhatsApp’tan sonra en popüler olan uygulama olarak öne çıkan MessageMe, eğlenceli, ücretsiz mesajlaşma sloganı ile öne çıkıyor. Youtube videolarını, ses kayıtlarını ve daha fazlasını bu uygulamayla hızlı ve ücretsiz olarak paylaşın. BBM gibi MessageMe uygulamasında da arkadaşlarınızı ekleyebilmek için size özel pin kodunu kullanmalısınız. MessageMe uygulaması ile arkadaşlarınıza yer bildirimi yapabilir, çizim yaparak yaptığınız çizimleri yollayabilirsiniz.
.

3. Viber

Bundan birkaç yıl önce internet üzerinden ücretsiz konuşabileceksiniz deseler herhalde birçoğumuz gülüp geçerdik. Viber uygulaması, dünyanın neresinde olursanız olun arkadaşlarınızla ücretsiz olarak (internet bağlantınızı kullanarak) konuşmanıza ve mesajlaşmanıza yarayan bir uygulamadır. Özellikle internet üzerinden konuşmalarda en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Viber, HD ses kalitesi ile sorunsuz görüşme sağlamakta. Reklamsız ve ücretsiz olarak sunulan Viber, Android ile diğer işletim sistemine sahip cihazlar arasında da bağlantı kurmanızı sağlamakta. Türkçe dil desteği sağlaması da bir diğer avantajı.
.

4. Tango

tango uygulaması

tango uygulaması

Android görüntülü konuşma istiyorsanız aradığınız uygulama Tango olabilir. Gerek görüntülü konuşma, gerek mesajlaşma, gerekse medya gönderip alma için en iyi alternatiflerden olan Tango tamamen ücretsiz. Uygulamayı indirdikten sonra birkaç saniye içinde kaydolun, gerisini Tango’ya bırakın. Tango kullanan arkadaşlarınızı uygulama otomatik olarak bulur ve arkadaşlarınızla görüşmeye başlarsınız. Dilerseniz içinde bulunan kart ve resimli mesajlardan satın alıp sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

 .

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d