Sponsor Gösterim

Android Savaş Oyunları 2014

sniper android

Android telefon kullanıcıların oynayabilecekleri birçok savaş oyununu bulunmaktadır.

– Army Sniper ( Words Mobile); Sniper meraklıları için geliştirilmiş olan sniper oyunu. 4.99 MB boyutunda olan ve Google Play’dan ücretsiz indirilebilen uygulama savaş oyunu severler için ideal bir uygulanma.
:

– Modern War (Gree Inc.); Online olarak savaş yapılabilen ve oyunda arkadaşlar eklenebilen bir savaş oyunu. Aynı zamanda kaliteli bir strateji oyunu olma özelliğine sahip.
:

– War 2 Victory (Wistone Entertaiment); 3 milyondan fazla aktif oyun kullanıcısına sahip savaş strateji oyunu. Grafikler ve oynayış özelliği bakımından savaş oyunu severler için tercih edilebilir bir uygulama.:

.

– Angry Birds (Rovio Mobile Ltd.); Androiid platformunun en gözde uygulamalarından biri olan Angry Birds ile eğlenceli vakit geçirmek ve sıkıntıları gidermek oldukça mümkün gözüküyor.
:

– Savaş Uçakları (Bittales); Savaş uçaklarına merakı olanlar için geliştirilmiş bir uygulama. Android telefonda savaş uçağı kullanma deneyimi yaşatan bir uygulama.
:

– Guns (Calford); Silahlara ilgisi olanların ilgisini çekebilecek bir uygulama. Silahların, makineli tüfeklerin, roketatarların orijinal resimlerini içeren bir uygulama. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan silahların orijinal seslerini duymak son derece keyif verici.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d