Sponsor Gösterim

Bedavaya Chat Site Kur

sohbet sitesi aç bedava

Kendine ait sohbet odası kurmak, kendi siten var ise script gerektiren ve çoğu zaman da yüksek hitli olunca hosting sorunu çıkarabilen bir durum. Sohbet odası kurmak zaman alıcı olduğundan internette bu hizmeti veren sitelerden yararlanmak işin en pratik yönü.

Önerilen Siteler
Pek çok yazılarımızda Xat Chat sisteminden bahsetmiştik. Kendine ait sohbet kurma, moderatörlük ve adminlik belirleme, sohbeti özelleştirme gibi oldukça fazla seçenek bulunuyor. Ancak Xat’ın Türkiye’de yasaklı olması da en büyük sorun.

Chatzy diğer önerilen site. Basit yapısı ile kendinize ait sohbet odası kurabilir, embed kodu ile de bunu sitenize entegre edebilirsiniz. İfadeleri ve kasmayan yapısı ile bakabileceğiniz bir diğer adres.

Stinto

Stinto sohbet odası kur ücretsiz

Stinto sohbet odası kur ücretsiz

Sade yapısı ile diğerlerinden oldukça farklı. Basitçe sitede girişte yer alan “Create Chat” tıklayarak kendi sohbet kutunuzu oluşturabiliyorsunuz. Buna tıkladıktan sonra da gördüğünüz link sohbet odanızın adresi. “Start Chatting” tıklayarak da sohbete giriş yapabiliyorsunuz.

Sohbet odanızın linkini isterseniz sosyal hesaplarınızda, isterseniz websiteniz üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Bu şekilde de kendiniz eve arkadaşlarınıza özel çoklu sohbet edilebilecek ortam kurabiliyorsunuz.

Bu Gönderiye 3 Yorum “Bedavaya Chat Site Kur” yapıldı:

  1. ahmetamet dedi ki:

    Bedava cihat gorusmesi

  2. Barcx dedi ki:

    Hayat boş salla gitsin..

  3. Barcx dedi ki:

    Hayat boş çalkala çoş. ….

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d