Sponsor Gösterim

Canlı Sohbet Üye Olmadan

ücretsiz hemen hızlı sohbet

Üyeliksiz sohbete giriş, üye olmadan canlı sohbet etme imkanı sunan siteler genellikle 18 yaş üstü siteler. Bunlar da daha çok çıplaklık içeren uygunsuz siteler. Bu durumda da pek çok site sohbet bölümünü kayıtlı kullanıcılara açmakta ve böylece banlama olayları da daha sık yaşanmakta ve kontrol de basitleşmektedir.

Ancak Chatci.info/sohbet alanında ise böyle bir durum yok. Üye olmanıza gerek bile olmadan direk sohbet edebiliyorsunuz. Üstelik 3 sohbet seçeneği sunuluyor. İsteyen elbette kayıtlı olarak da sohbet edebilir, bu tamamen size bağlı.

3 Farklı Üyeliksiz Canlı Sohbet Alanı

Camsurf: Chatci.info sitemizde sohbet sayfasında yer alan ilk site. Yaş ortalaması genellikle 25 olan bu sitede 15 yaş ile 35 yaş arası için uygun duruyor. Rastgele sohbete dayalı bu odada sohbete giriş için üyelik gerektirmiyor.

Imeetzu: Rastgele camda canlı sohbete izin veren bir diğer oda. Bu oda daha çok yaş ortalaması 29 olup 17 ile 35 yaş arası için uygun. Tabi her ülkeden ve değişik dillerden kişilerle karşılaşmanız da olası. Türklerden ise daha çok erkeklerin uğrak noktası.

Xat: Burası da en altta yer alan chat kutusu olup buraya giriş üyelik gerektirmiyor. Çalışması için flash bir sistem ve Türkiye’den giriş yapanlar için de DNS değişikliği gerektiren bu odada yaş ortalaması genellikle 22 olsa da 13 yaş ile 29 yaş arası için uygun gibi duruyor.

Bu Gönderiye 4 Yorum “Canlı Sohbet Üye Olmadan” yapıldı:

 1. saban diyor ki:

  selam 8 14 yaskızlar tanısalim ekleyin feno_men55@hotmail.com

 2. turan diyor ki:

  ben turan ben kktc yasarım

 3. ibrahim diyor ki:

  slm kızlar

 4. ibrahim diyor ki:

  slm kızlrlan tanışmal istiyorum

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d