Sponsor Gösterim

Chat Rulet Premium

chatroulette premium

Görüntülü sohbet sitesi olan Chatroulette’de Premium hesap alarak, daha fazla ziyaretçiye ulaşabileceksiniz. Premium olma, ücretli üyelik alma sistemidir. Bu sistem sayesinde cüzi ücretler ödeyerek daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmanız mümkündür.

Dünya genelinde sohbete açık olan Chatroulette’ye giriş yaparak, kameralı ve sesli olarak sohbet edebilirsiniz. Özel hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin almış oldukları Premium hesaplar sayesinde, birçok işlemi halletmeniz
mümkündür.

Para karşılığı sizlere premium kodlar verilecektir. Bu kodlar sayesinde üyeliğinize krediler yüklenecek ve sohbet etmeye başlayabileceksiniz. Premium hesap alan kişilerle sohbet edebilmek için, premium hesap sahibi olmanız gerekiyor.

ChatRoulete Premium Olma Ücretleri
100 premium kullanıcıyla görüşmek için 100 krediye ihtiyacınız vardır. 100 krediyi almak içinde sadece 10$ ödemeniz gerekecek. 500 kişiyle görüşmek içinde 50$ ödemeniz gereklidir. Premium hesap sahibi olan kişiler, istedikleri kişilerle sohbet edebilme şansına sahiptir. Burada ücretsiz olarak bağlanan kişilerle ve premium hesap sahibi olan kişilerin hepsiyle görüşme başlatmanız mümkündür.

Token alma işlemi ise, Chatroulette sağ bölümde bulunan özelliklerin arttırılmasıdır. Token satın alarak daha geniş ve kapsamlı bir şekilde araştırma yapabileceksiniz. Daha fazla bilgi için lütfen sitemizde arama butonunu kullanınız.
.

Bu Gönderiye Bir Yorum “Chat Rulet Premium” yapıldı:

  1. cesim dedi ki:

    sanırım doğrudur

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d