Sponsor Gösterim

Chatrandom

chatrandom girls chat

Ücretsiz Flash Görüntülü Chat
Chatrandom flash tabanlı bir chatroulette sitesi ve hemen hemen birçok kişi tarafından da sevilerek kullanılıyor. Sizlere bu yazımızda Chatrandom’da bulunan özelliklerden ve bu chat sitesinde yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz umarız dilediğiniz bu siteyi bizim yardımımızla dilediğiniz gibi kullanabilir ve yeni arkadaşlıklara yelken açabilirsiniz.

Chatrandom Chat Özellikleri
Chatrandom’da çeşitli ülkelerden dilediğiniz gibi partner bulabilirsiniz. Bu da sizlere dilediğiniz gibi bir partner kazandıracaktır. Mesela sarışın bir partner istiyorsanız genellikle sarışınların bol olduğu kuzey ülkelerine yönlenebilir veya esmer seviyorsanız güney ülkelerinden partner arayabilirsiniz. Bu da birçok chat sitesinde olmayan bir özellik.

Dilerseniz de dünyanın her yerinden insanlarla karşılaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitenin en sağında bulunan “Country:all” butonuna basarak bir ülke seçmeniz olacak. Eğer bu ülkenin size verdiği sonuçlardan memnun kalmazsanız yine aynı butona basarak ülkeyi değiştirebilir veya yine rastgele moda da getirebilirsiniz.

Chatrandom Kızlatrı- Turkish Chatrandom Girls
Chatrandom’da aynı zamanda sadece kızlarla konuşma bölümü de bulunuyor. Buraya tıklayarak yaşınızı onaylatabilir ve kızlarla konuşmaya başlayabilirsiniz. Ancak Chatrandom bu servisten para talep ediyor. Yani ücretsiz chat yapmak istiyorsanız bu alan size uygun olmayacaktır. Aynı zamanda Chatrandom birçok kullanıcının canını sıkan kamerasız partner olayına da sunduğu ayarlarla çözüm getiriyor.

Sizlere daha önce de bahsettiğimiz “Country:all” butonunun hemen solunda bulunan kamera ikonun bulunduğu yerdeki kutucuğa tıklayarak sadece kamerası olan kimselerle konuşabilirsiniz.

Siteyi ziyaret et: http://www.chatrandom.com/

.

Bu Gönderiye 6 Yorum “Chatrandom” yapıldı:

  1. güzide diyor ki:

    canım sıkılıyor, lütfen bana yazın 🙁

  2. yasar diyor ki:

    arkadaş aramak

  3. shady diyor ki:

    i’m here to chat with girls on webcam, how can i find alternatives of chatroulet?

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d