Sponsor Gösterim

Chatraw

chatraw

Kızlarla Kameralı Sohbet
Chatraw sadece kızlarla buluşabileceğiniz oldukça kaliteli bir chat sitesi. Aynı zamanda siteye girdiğiniz zaman hesabınızı aktif ettiğinizde konuşabileceğiniz kadınların demo görüntülerini de izleyebilirsiniz. Demoda gördüğünüz kadınlarla Chatraw aracılığıyla muhabbet edebilir ve onların değişik şovlarını da izleyebilirsiniz.

Chatraw Giriş, Daha iyi Chat Yapma!
Görüntü kalitesinin bir hayli iyi olduğu sitede bu kadınlarla konuşabilmek için yaşınızı doğrulamanız gerekiyor. Bu da biraz uğraş gerektiren bir iş olabilir. Bunun nedeni ise yaşınızı doğrulamanız gerektiği yerin IP’lerinin Türkiye mahkemelerince yasaklanması. Bunu aşabilmek için http://ultrasurf.us/ sitesine girip mevcut programı indirin ve RAR dosyasıyla inen programı çalıştırarak açılmasını bekleyin. Herhangi bir kurulum veya ayar gerektirmiyor. Program kurulunca Amerikalı olacaksınız!

Daha sonra Chatraw’a girin ve “Verify” account butonuna basarak hesabınızı aktif edin. Bu sizin için biraz maddi külfet oluşturacaktır ancak burada bulunan güzel kadınlara konuşmak için bu harcamanın deyip deymeyeceği size kalmış.
Sitede bu kızlarla konuşmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Aksi taktirde sistem sizleri kabul etmeyecektir. Ödeme yaptığınız halde bile 18 yaşından küçük olduğunuz anlaşılırsa banlanma ihtimaliniz artacaktır. Bu yüzden kendinizi riske atmamanızı öneririz.

Sohbet Değiştirme, Online Chat!
Sitede beğenmediğiniz partneri dilediğiniz zaman Next butonuna basarak değiştirebilirsiniz. İstediğiniz türden kadını Chatraw’da dilediğiniz zaman bulabilir ve onlarla chat yapabilirsiniz. Dünyanın hemen hemen her yerinden seçenekler sunan Chatraw, sarışın, esmer, siyah, kızıl saçlı bir süre kıza sahip. Bunlardan birini seçerek chat yapabilmenin keyfine Chatraw’da ulaşacaksınız.
http://www.chatraw.com/

Bu Gönderiye 3 Yorum “Chatraw” yapıldı:

  1. Anthony dedi ki:

    Ya learn sonmhtieg new everyday. It’s true I guess!

  2. ezgi dedi ki:

    güzel kızlarla camda sohbet etmek istiyorum

  3. david dedi ki:

    hi

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d