Sponsor Gösterim

İngilizce Omegle Tarzı Sohbet: Chatrevolve

chatrevolve chat

Omegle benzeri ingilizce chat
Chat revolve
bir başka kaliteli sitelerden biri.  İngilizce olan site ve sitede chat yapabilmeniz için herhangi bir ayar yapmanıza gerek bulunmuyor. Sitede 18 yaşından küçük kullanıcıların chat yapması ise yasaklı. Eğer 18 yaşından küçükseniz farklı chat sitelerini denemenizi öneririz. Bunun için en uygun olan site ise şüphesiz Omegle.

.
Ücretsiz Flash chat

Chatrevolve tamamen ücretsiz ve sitedeki herhangi bir özellik için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Kullanımı basit ve İngilizce biliyorsanız site oldukça anlaşılır. Sizlere Chat Revolve’nin nasıl kullanıldığını da burada anlatacağız. Umarız dilediğiniz gibi bir partneri bizim sizlere sunduğumuz bu fırsatla ve Chat Revolve aracılığıyla bulabilirsiniz. Sitede herhangi bir kayıt işlemi yok. Yani dilediğiniz zaman siteye girip kayıt problemi olmadan chat yapabilir ve dilediğiniz gibi partnerlerinizle konuşabilirsiniz.

.
Sohbete Giriş ve Webcam Kullanımı
Anasayfaya girdiğinizde arkaplanı turuncu olan ve buton halinde olan büyük turuncu bir banner göreceksiniz. Üzerinde “Click to Launch Webcam Chatroulette” yazıyor. Bu büyük butona tıklayın ve chat paneline giriş yapın. Sayfanın yüklenmesini bir süre bekledikten sonra panel karşınıza gelecektir. “Start Chat” butonuna basın ve kameranıza izin verin. Kameranıza izin vererek daha çok partner bulabilirsiniz. Kamerasız olduğunuzda ise sizinle konuşmak isteyen az insan bulacaksınız. Next butonuyla partnerinizi beğenmediyseniz değiştirebilir, Report butonuyla ise site kurallarına uymayanları site yönetimine şikayet edebilirsiniz. Burada chat yapabilmeniz için pek fazla bir ayar bulunmuyor. Ancak birçok online insan da burada chat yapıyor.
.

Bu Gönderiye Bir Yorum “İngilizce Omegle Tarzı Sohbet: Chatrevolve” yapıldı:

  1. Alexander diyor ki:

    this space is very relaxe

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d