Sponsor Gösterim

Chatroulette Benzeri Kameralı Chat: International

international chat

Global Chat
International chat
adında da anlaşılacağı gibi uluslar arası bir chat sitesi ve burada bir çok chatroulette sitesini bulmanız mümkün. Sitede Chatroulette, Bazoocam, Cam Cam Cam, Roulette Chat, Facebuzz, Omegle Alternatif siteleri, Wocchat, Camzap ve Chatrandom chat stilleri bulunuyor. Bunlardan birini seçip dilediğiniz gibi partnerlerinizle konuşabilir ve kendinize chat sitesinden güzel bir partner bulabilirsiniz.

Sitelerin hepsini kullanabilmek ve buralarda chat yapabilmek için en az 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Eğer 18 yaşından küçükseniz siteyi kullanmamanızı size öneririz. Aksi taktirde bu zararınıza olabilir ve siteden banlanabilirsiniz.
.

Fransızca Chat

Siteye ilk girdiğinizde Fransızca bir siteyle karşılaşacaksanız. Fransızca biliyorsanız chat yapmaya “Chattez” butonuna basarak devam edebilirsiniz. Ancak farklı bir dilde chat yapmak istiyorsanız sizlere site içi alternatifleri de sunacağız. Site içerisinde bulunan bütün chat seçenekleri birer chat roulette sistemine sahiplerdir. Eğer Türkçe chat arıyorsanız, site şu an Türkçe chat hizmetini kullanıcılarına vermiyor.

.
Sitede Sohbet Kullanımı
Siteyi açtığınızda bannerin altında birkaç buton göreceksiniz. Bu butonlardan birine tıklayarak chat yapmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda cinsel tercihlerinize bağlı olarak da bir chat sitesi bulabilirsiniz. International Chat’te dilediğiniz ülkelerden insanlarla chat yapma fırsatı bulabileceğiniz gibi, sitede var olan Chatroulette chat sistemlerinde kameralarda yüksek çözünürlüğün ve sesli chat özelliklerinin de gayet yüksek olduğunu göreceksiniz. Sizin istediğiniz kalitede chat sitelerinin buluştuğu yer olan International Chat’te birçok arkadaş bulabileceksiniz.
http://international-chat.org/
.

Bu Gönderiye 5 Yorum “Chatroulette Benzeri Kameralı Chat: International” yapıldı:

 1. turgay dedi ki:

  sevgi saygı ileriye dönük arkadaşlar

 2. turgay dedi ki:

  üye olmok isterim

 3. secret dedi ki:

  i want to chat with 21 years old people

 4. zaguzougui dedi ki:

  hello my friends

 5. zaguzoug dedi ki:

  hello my friends to my fantasme

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d