Sponsor Gösterim

Chatroulette FR

Chatroulette fransız kızları

Fransızlarla Kameralı Sohbet
Chatroulette FR, genellikle Fransızların kullandığı bir chat sitesi. Adına bakıp yanılmanızı istemeyiz. Sitenin formatı Chatroulette tarzı değil daha çok chat odaları olarak yapılmış bir flash site. Siteye girmeden önce kayıt olmasanızda birkaç bilgi girmeniz ve yaşınızı doğrulamanız gerekiyor. Ana sayfada bulunan 3 butonda sizleri aynı yere götürecektir bu yüzden hepsini denemenize gerek yok. Sadece birine tıklamanız yeterli olacaktır.

.
Fransızca Camda Canlı Sohbet
Chatroulette FR tamamen Fransızca bir site ve genellikle içerisindeki insanlar da Fransızca konuşmayı tercih ediyorlar. Eğer siz de burada partner bulmayı umut ediyorsanız, Fransızca biliyor olmanız gerekebilir. Sitedekilerin bazıları neredeyse hiç İngilizce bilmezken bazıları da sadece Fransızca konuşmayı tercih ediyorlar. Yani sadece İngilizce biliyorsanız bu sizin için yeterli olmayabilir. Sitede genellikle Cezayirliler, Faslılar, Tunuslular, İsviçreliler, Kanadalılar, Fransızlar ve Belçikalılar bulunuyor. Eğer bu ülkeden insanlarla konuşmak istiyorsanız bu siteyi tercih edebilirsiniz.

.
Chatroulette Fransa Giriş Yöntemleri
Chatroulette FR tamamen Fransızca bir site ve maalesef site IP’lerini Türkler’e kapamış durumda. Eğer bu ülkeden kızlarla konuşmak istiyorsanız. Bazı programlar kullanmanız gerekecektir. Bu programlarla siteye giriş yapabilirsiniz. Bu programların en bilineni ise UltraSurf. http://ultrasurf.us/ programı bu adresten indirebilir ve rar dosyasından çıkarıp, çalıştırmanız yeterli olacaktır. Program herhangi bir kurulum gerektirmez. Programın içinde herhangi bir virüs yok ve birçok teknoloji firması tarafından da tercih edilmektedir. Seçeceğiniz 3 IP’den biriyle herhangi bir Amerikan IP’si ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Gördüğünüz gibi oldukça basit…

Siteye Giriş: http://chatroulette.fr
.

Bu Gönderiye 7 Yorum “Chatroulette FR” yapıldı:

 1. Mehmet diyor ki:

  On dine güven birini arıyorum her konuda

 2. yaman diyor ki:

  citti düşünen bayan dost arıyorum 05363043004

 3. arko diyor ki:

  hi,,,,,,Every body how are you

 4. kadri diyor ki:

  hı sexybaby

 5. Sesli chat diyor ki:

  güzel site

 6. gözde diyor ki:

  CAM ACMAK ICIN buraya geldim, nasıl cam açabilirim

 7. gagarin diyor ki:

  JE SUİS TURK,JE CHARCH FRANS GİRL

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d