Sponsor Gösterim

Chatroulette Funyo

funyo chat

Facebook ve Chatrulet Tarzı Sohbet
Funyo chatroulette ve facebook tarzı iki sistemi bir arada taşıyan bir chat sistemi ancak bu chat sitesi dnslerini ülkemize kapatmış durumda. Eğer Funyo kullanmak istiyorsanız bu adrese bir proksi adresiyle veya programıyla girmeniz gerekecek. Bunu kullanmanın zaten çeşitli yollarını sizlere iletmiştik. Kısaca tekrar anlatacağız. Öncelikle internetten çalışan bir proksi adresi bulmanız gerekecek.
.

Proxy Belirleme
Proksi adresini Google Chrome’un geniş detaylarından tarayıcınıza eklemeniz gerekiyor. Bu proksiler devamlı değiştiğinden ve kısa bir süre içinde çalışmaz hale geldiğinden burada paylaşmıyoruz. İsterseniz bir proksi programı indirip bundan faydalanabilirsiniz. Ancak bu programlar da genellikle ücretli oluyorlar.
.

Funyo video chat özellikleri

Funyo’da konuşmak için üyelik almanız gerekmiyor. Üyeliğinizi Facebook hesabınızla da alabilirsiniz. Facebook hesabınızla alacağınız bir hesap zamandan da tasarruf etmenize neden olacak ve çoğu profil özelliğinizi sisteme ekleyecektir. Funyo’da çeşitli chat özellikleri bulunuyor. Bunlardan biri Chatroulette. Chatroulette’de rastgele bir partnerle karşılaşıp onunla konuşabilirsiniz. Dilerseniz Funyo’daki arkadaşlarınıza da ekleyebilirsiniz.
.

Grup – Yerel ve Videolu Sohbet
Group Chat’te ise 4 farklı kişiyle chat yapabilirsiniz. Bu da sizlere aynı anda birçok partner bulan uygulamalardan biri olacaktır. Sitede bir de Girls Chat ve Gay Chat özelliği de bulunuyor. Bu sistemler için Funyo bir miktar para talep ediyor.

Local Chat uygulamasıyla Funyo kullanıcılarına çok ilginç bir özellik daha sunuyor. Local Chat ile bir chat odasına yönlendiriliyorsunuz ve buradaki odalarda kendi memleketinizde oturan partnerlerle tanışabiliyorsunuz.

Video Chat özelliği de Local Chat’e benzer bir uygulama. Bu chate giriş yaptığınızda bir odaya yönlendirileceksiniz ve bu odalardaki bayanlarla konuşma fırsatı bulacak onların kamera görüntülerine bakabileceksiniz.

http://www.funyo.com/

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d