Sponsor Gösterim

Chatroulette Gibi Siteler *Güncel Kameralı Chat Siteleri 2014

chatroulette gibi siteler wocchat

Güncel aktif kameralı chat, Chatroulette
İnsanların sohbet edebilmek için akınla giriş yaptıkları sohbet sitelerinden birisi Chatroulette sohbet sitesidir. Kameralı olarak sohbet imkanı tanıyan Chatroulet ve benzeri birçok sohbet platformu bulunmaktadır. Chat Roulette benzeri sitelerden belli başlı olanları şunlardır:
.

Omegle: Flipchat’e oldukça benzeyen Omegle, oldukça popüler ve güzel bir sohbet sitesidir. Tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra bütün dünyada sohbete açıktır. Her ülkenin kendine özgü sunucuları bulunmaktadır. Dil ayarlarını ve ülke ayarlarını ayarlamanız halinde, sizleri otomatik olarak kendi ülkenizin vatandaşlarının bulunduğu odalara yönlendirecektir. Dilerseniz genel sohbet odalarına da katılabilirsiniz.
.

Wocchat: Flipchat’e oldukça benzer ve sade bir sohbet platformudur. Siteye giriş yaptıktan sonra kameranızı için izin vermeniz gerekiyor. Size otomatik olarak misafir numarası verilecektir ve sohbete başlayabileceksiniz.
.

Tinychat: Sohbet siteleri arasında yerini alan Tinychat, oldukça başarılı bir sohbet platformudur. Buraya giriş yaptıktan sonra, rastgele oluşturacağınız kullanıcı adından sonra sohbete başlayabileceksiniz.
.

Iddin: Sohbet siteleri içerisinde popüler olan sitelerden biriside Iddin’dir. Kayıt şartı tanımaya Iddin’de sohbet etmek tamamen ücretsizdir. Sisteme giriş yaptıktan sonra sohbet etmeye hemen başlayabileceksiniz. Site 7 gün ve 24 saat online olarak hizmet vermektedir.

 .

Bu Gönderiye Bir Yorum “Chatroulette Gibi Siteler *Güncel Kameralı Chat Siteleri 2014” yapıldı:

  1. ninni dedi ki:

    bana 17 yaş kız lazım

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d