Sponsor Gösterim

Chatroulette Giriş

chatroulette yasaklı site

Yasaklı kameralı chat sitesi
Kameralı chat sitelerinin önde gelen versiyonu, Chatroulette.com sitesi bildiğiniz üzere 3 yıldır yasaklı. TIB tarafından yasaklanan siteye giriş için pek çok alternatif de yer almakta. Yasaklanmasıyla beraber onun alternatifi siteler de giriş için tercih ediliyor.

Daha önce de görebileceğiniz gibi 28.01.2011 tarihinde Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından 421.02.00.2011-039734 karar numarasıyla engellenmiş bir 16+ yaş için sunulmuş chat sitesi, halen yasaklıdır.
:

Giriş Yöntemleri

Buraya giriş için en çok VPN sistemleri ile DNS kullanma; vekil sunucu atama ve IP değiştiren programlar kullanma önde gelmektedir. Bunun yanı sıra tarayıcı eklentileri de işe yaramaktadır.
.

Önerilen Sistem:
En pratik olan DNS değiştirmenizdir; ağ bağlantılarımdan kullandığınız ağa tıklayıp sağ tıklayın ve özellikler, TCP-IP4 yolu ile Google DNS  kullanın. 4.4.4.4 ile 4.4.2.2 başarılı olarak çalışmaktadır.

Bir diğer önerdiğimiz yol ise Google Chrome kullanmanız; tarayıcı için Stealthy eklentisini çalıştırın ve bu şekilde istediğiniz engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.

.

Bu Gönderiye 3 Yorum “Chatroulette Giriş” yapıldı:

  1. ferhat diyor ki:

    MRB GÜZEL KİZLAR

  2. figen diyor ki:

    DEĞİŞİK HERKES BURADA BENİM TEK AMACIM CANDAN BİR ARKADAŞLIK

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d