Sponsor Gösterim

Chatroulette Profile Resim Ekleme

chatroulette resim ekleme

Chatroulete resim ekleme, Chatrulet profil resmi ekleme, Chatroulette kamera yerine resim koyma, Chatroulete profil resmi nasıl eklenir için yayımlanmış yazıdır.

Chatroulette kameralı sohbet, önde gelen ve dünyanın her yerinde hizmete açık, sürekli anlık binlerce kişinin aktif olduğu kameralı site. Siteye girdiğinizde her zaman birileri ile rastgele sohbet edebilirsiniz. Sabahları daha çok ABD ve Uzak Doğu ülkeleri aktifken, gün içerisinde Avrupa ve ülkemizden de pek çok kişi ile denk gelebilirsiniz.

Chatroulette üzerinde kameralı sohbet etmek yerine yazılı sohbet de edebilirsiniz. Bunu yapmak için de “not webcams only” seçeneği ile belirleyebilirsiniz. O zaman da profile resim eklemediyseniz boş gözükür ancak eklediyseniz o fotoğraf gözükür. Kamera açsanız bile yine kamera ekranında kişiler isterlerse fotoğrafı görebilirler.

Chatroulette Fotoğraf Ekleme
Chatroulette Giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik gerektiren bu adımda, ücretsiz üye olarak giriş yapın. Ardından şu adımları uygulayın:

  • Üstteki butonlardan “Premium” tıklayınız
  • Buradan “Photos” seçiniz
  • “Add new photo” tıklayınız
  • Belirlediğiniz fotoğrafları seçerek yükleyin

Bu adımlardan sonra fotoğrafları profilinize yüklemiş olursunuz. Böylelikle kamera açmak yerine, profil resminizi göstermiş olursunuz. Cam açmanın önüne direk geçmek için önerilen yöntemler arasında geliyor. Böylece hemen Next olma ihtimali azalmış olur. Ayrıca güvenlik için ve sahte kamera programları ile kayıt altına alınmamak için önlem de almış olursunuz.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d