Sponsor Gösterim

Chatroulette TR

CHATROULETTE Girls

Chatroulette Türkiye, Chatrulet TR, Chat Roulette Türk kızları, Chatrulet Türkçe, Chatroulete Turkey gibi sonuçların ve pratik önerilerin yer aldığı bu yazı konunun taktik ve tüyolarını içeriyor.

Chatroulette Giriş
Chatrulet giriş yapmak için basit olarak üyelik almanız gerekiyor. Kullanıcı adı, şifre, cinsiyet ve mail yazdıktan sonra kaydınız tamamlanıyor. Daha sonra bu kullanıcı adı ile “Login” sayfasından giriş yapabilirsiniz.

chatrulet premium - chatroulette ülke seçme

chatrulet premium – chatroulette ülke seçme

Chatrulet giriş yaptıktan sonra Türklerle görüşmek için “Premium” sayfasını açmanız gerekmektedir. Premium bölümüne yine sağ üstte yer alan aynı isimli butona tıklayarak erişmeniz mümkün. Resimde de gördüğünüz gibi açılan kutuda “Search” yazan bölümde Country kısmında ülke seçebilirsiniz. Burada “Turkey” seçtikten sonra alttan ekleyip onaylayabilirsiniz.

Burada sadece kameralıları görmek istiyorsanız “webcams only” tıklamanız önerilir; kamerasızlar için ise “without webcams” seçmeniz gerekiyor. Çoğu zaman kameralıda erkekler yoğunluktayken, kamerasız ve yazılıya dair olan sohbette bayan bulma şansınız daha fazladır.

Türk Bayan Bulma
Chatroulette Turkish Girls ya da Chatrulet Türk bayan bulma olasılığı oldukça düşüktür. Yazılı sohbette görüşmek mümkün olsa da kameralıda zor. Bu yüzden bayanlarla canlı sohbet için önerimiz başka ülke seçmenizdir. Özellikle Avrupa ülkeleri ile yine Chatroulette Rusya ile ABD seçmeniz diğer önerilerimiz arasındadır.

Sohbeti İleri Taşıma
Anlık olarak canlı sohbete izin veren Chatroulet ve benzeri sitelerinde bayan bulduğunuzda sohbet ederken bunu anlık tutmayıp ileri dönük Skype ya da Facebook vs gibi platformlara taşımak önemlidir. Skype ile her an görüşme, sesli ve görüntülü sohbet etme imkanına da erişmiş olursunuz.

Bu Gönderiye Bir Yorum “Chatroulette TR” yapıldı:

  1. ismail dedi ki:

    tanışalım

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d