Sponsor Gösterim

Chatrulet Rusya – Russian Chatroulette

rusya chatrulet

Rus kızlarla tanışma, Ruslarla canlı sohbet, Rus bayanlarla kameralı sohbet, Chatroulette Rusya ve Russian Chatroulette için önemli ipuçları ve pratik noktaları bu yazıda değerlendirdik.

Chatroulette Giriş
Chatroulette giriş yaparak rastgele kameralı sohbet açabilirsiniz. Burada önemli olan sizin yaş sınırınızın 18’in üzerinde olması. Siteye girdikten sonra da bağlanmanız için webcam olması gerekiyor; alternatifleri olan sahte webcam da kullanabilirsiniz…

Chatrulet giriş yaptıktan sonra da Üyelik almanız lazım. Bu üyelik ücretsiz ve sadece kullanıcı adı ile email ve şifre belirlemeniz, cinsiyet seçmeniz yeterli. Giriş yaptıktan sonra Start basarak kameraya izin verin ve canlı sohbete başlayın.

rus bayanlarla sohbet chatrulet

rus bayanlarla sohbet chatrulet

Ruslarla Kameralı Sohbete Başla
Ruslarla görüşmek için Chatroulette sitesinde sağ üstte yer alan “Premium” tıklayınız ve ardından “Search” alanından ülkeyi “Russian Federation” seçerek ekranı kapatın; bundan sonra Start – Next arama yaptığınızda Ruslarla görüşebileceksiniz. Aynı bölümde yine kamera kullananlar – kullanmayanları da seçmeniz mümkün oluyor.

Alternatif Siteyi Deneyin
Chatroulette Tarzı Siteler arasında yer alan ve daha çok Rusların yoğunlukta olduğu “Videochatru.com da bakabileceğiniz sitelerden. Site zaten Rusça olduğundan, bu dili biliyorsanız işinize yarar. Ancak bayanları daha çok Chatroulette üzerinde bulmanız mümkün. Bununla beraber, Omegle sitesinde de Omegle Russian araması ile yine Rus kızlarla ve Rus bayanlarla sohbet edebilirsiniz.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d