Sponsor Gösterim

Dul Sohbet Siteleri

Dul sohbet

Dul chat, dul sohbet, dul sohbet siteleri, dul chat siteleri, dul kızlarla sohbet, dul kadınlarla sohbet, dul bayanlarla kameralı sohbet, dul bayanlarla camda sohbet için alternatif site önerilerinin yer aldığı yazıdır.

Olgun bayanlarla sohbet etmek için pek çok alternatif yer alırken tanışmaya dayalı ve yazışıp daha sonra karşılıklı istediğiniz platformlarda görüşebileceğiniz dul sohbet siteleri içerisinde 18+ olan rastgele sohbet sitelerini elbette katmıyoruz.

Önde Gelen Dul Sohbet Odaları
Burada yer verdiğimiz siteler daha çok Türkçe olup türklerin yoğun olarak uğradığı siteler arasındadır. Elbette 5-10 yıl öncesi kadar aktif bulamazsınız çünkü sosyal paylaşım siteleri mutlak öndeler.

siberalem chat

siberalem chat

Siber Alem:
Bilinen popüler sitelerden birisi.  Mobil uygulaması da olan bu siteye üye olmanız ve iyi bir profil düzenlemeniz gerekiyor. Mesaj atmak için premium olmak zorundasınız. Üyelerinin pek çoğu gerçek karakter olsa da bayan karakterler eskiye göre daha az ve bazıları sahte olabiliyor. Bayanlarla tanışabileceğiniz bir site.

Sesli Chat:

sesli chat tr

sesli chat tr

Ülkemizde oldukça sık ziyaret edilen ve oda çeşitleri ile sesli-kameralı sohbeti aynı anda sunması özelliklerinden. Siteye giriş yaptığınızda sohbete katılmak için “Speaky Chat Plugin” kurmanız gerekiyor. Arından bir rumuz alıp, profilinizi düzenleyebilir ve odalara ücretsiz giriş sağlayabilirsiniz.

Bizim Mekan:

bizim mekan sohbet

bizim mekan sohbet

Yazılı sohbet üzerine kurulu Türkçe chat sitesi. Katılımcılar çoğunlukla farklı şehirlerden ve profili özellikle düzenleme alanı bulunmuyor. Direk bir nick alarak giriş yapabiliyorsunuz. Çıkış yapıp başka bir nick de alabilirsiniz. Eski Mirc benzeri uygulaması var. Bayanlarla tanışabilirsiniz ancak bazıları sahte olduğundan aldanmamanız gerekiyor.

Xat:
2010 da Türkiye’de erişime kapatılan chat sitesi. Türkçe odaları çoğunlukta olmasına karşın DJ alımları olan odalarında dul bayanlarla denk gelmeniz oldukça olası. Yaş ortalaması 20-35 arası olan bu sitede yazışma üzerine kurulu.

Cadde 5:
Ülkemizde bilinen ve ziyaret edilen sitelerden birisi. Sesli sohbet özelliği de olan bu site daha çok 16+ yaş kesimi tarafından kullanılıyor. Bekar ya da dul bayanlarla görüşme şansınızın mümkün olduğu sitelerden birisi.

Bu Gönderiye 9 Yorum “Dul Sohbet Siteleri” yapıldı:

 1. harun dedi ki:

  HARUN 05464090092

 2. murat dedi ki:

  05419800658 numaram hanımlar bekliyorum

 3. murat dedi ki:

  benimle cidi seyler düşünen lerin dikkatine

 4. FURKAN dedi ki:

  SAMSUN VE ORDU CIVARI DULLAR VE GUZEL HTUNLR ARAYIN BULUSALIM NUMARAM 05434540943 BEN FURKAN

 5. ishak dedi ki:

  Yakışıklı Erkeyınız Geldı

 6. Ali dedi ki:

  Selam ben ali tanışmak istiyen eklesin veya arasın 5452241570

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d