Sponsor Gösterim

Facebook Kızlarla Kameralı Sohbet

facebook kameralı sohbet

Aktif Sosyal Arkadaşlık Alanı
Hemen her kesim tarafından kullanılan Facebook, pek çok sohbet sitesi ile diğer arkadaşlık sitelerini geride bırakması ile popüler. Özellikle de sanal arkadaşlık yapıp flirt eden ya da canlı kameralı sohbet arayanların uğradığı popüler merkez olan Facebook;  kız bulmak için de avantajlı konumda.

Kızlarla Canlı Sohbet
Anlık sohbete, eklediğiniz kızlarla sohbet edip tanışma, ilerleyen sohbetlerde ise kamera açma imkanı mevcut. Bu kameralı sohbet birebir olup; yazılı sohbet ise çoklu olabiliyor. Kameralı sohbette sesli görüşme imkanı yanı sıra, ücretsiz görüntülü sohbete izin vermesi de önemli özellik.

Kamera Açma

Karışıklı Facebook’da kamera açmak için, sizin ve karşınızdaki kişinin aynı tarayıcıyı kullanması gerekmektedir. Siz Chrome’den oturum açıyorsanız ve karşıdaki Explorer kullanıyorsa, uyumsuzluk sorunundan dolayı açmayı engelleyebilliyor. Benzer tarayıcılarda bu sorun aşılmışken kameranın çalışması için de eklentiye izin vermeniz lazım. Kamera ifadesine tıklayıp, eklentiyi indirin ve ardından çalıştırıp, yeniden kamera isteğinde bulunun. Aynı işlemi karşı tarafın da yapması gerekiyor.

Kızlarla Canlı Tanışma
Eklediğiniz kızların, sizinle ilgilenmesi ve onla zaman geçirmeniz elbette size bağlı özellik. Öncelikle önerimiz Facebook hesabınızın aktif olması; paylaşımlarınızı güncel tutun ve beğenen olmasa bile, beğendirme yöntemleri ile popüler tutun. Eklediğiniz resimler bireysel olmayıp daha çok sosyal resimler olursa daha etkileyici olur.

Bundan sonrası ise aktif sohbet, tanışma yönteminiz sıradan ve basit olmasın; farklı olmayı ve ilgili olduğunuzu da direk sözlerle değil, onun hakkında bilgi vererek ya da yaşadığı yer veya mesleği ile üniversite vs bilgileriyle odaklı, ortak nokta odaklı olursa tanışmanız ve ilerleyen dönemlerde de kameralı sohbete geçip yine sesli konuşmaya kadar götürebilirsiniz.

 

Bu Gönderiye 3 Yorum “Facebook Kızlarla Kameralı Sohbet” yapıldı:

  1. pınar erdemir dedi ki:

    Slm erkek arkadaslar

  2. Salim cihan dedi ki:

    Seviyorum sizi

  3. mert dedi ki:

    gürüntülü sohbet

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d