Sponsor Gösterim

Facebook Mozilla Sohbet Eklentisi

mozilla chat eklentisi

Mozilla üzerinden Facebook Sohbet
Facebook
adresinize Mozilla tarayıcısı ile girerek, bu tarayıcının sizlere sunmuş olduğu güzel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tarayıcının özel olarak sizlere sunduğu sohbet eklentisi, arkadaşlarınızla daha güzel ve rahat bir şekilde konuşmanıza yardımcı olacaktır.

İnternette sürekli olarak sörf yapıyorsanız ve sağlam bir tarayıcıya ihtiyaç duyuyorsanız, sizlere önerimiz Mozilla tarayıcısıdır. Şifreleri otomatik olarak kaydeder ve bir daha sizlere şifre girme zorunluluğu yaşatmaz. Şimdi sizlere Facebook Mozilla sohbet eklentisinin nasıl kurulduğunu anlatmak istiyoruz. Bu eklentiyi kurarak, rahat bir şekilde sohbet edebileceksiniz.

Facebook Chat Eklentisi Kurma

Facebook Mozilla eklentisi yüklemek için, tarayıcınızdan yer imlerini açınız.  Buraya yeni yer imi seçeneğine tıklayınız. Karşınıza gelen sayfadan, Ad bölümüne kafanıza göre bir isim veriniz. Konum bölümüne ise, http://www.facebook.com/presence/popout.php bu linki yapıştırınız. Bu işlemden sonra “Bu yer imini kenar çubuğunda aç” yazısının yanındaki kutucuğa tik işareti koyunuz. Bu işlemden sonra “Tamam” işaretine tıklayınız.

Bu eklentiyi kurmanız için bilgisayarınızda kesinlikle “Mozilla” tarayıcısının yüklü olması gereklidir. Çünkü sonradan bu programı silerseniz, eklenti işe yaramayacaktır.
.

 

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d