Sponsor Gösterim

Facebook Video Calling

Facebook videolu arama

Günümüzde iletişim kurmak için kullandığımız en önemli argümanlar sosyal paylaşım siteleridir. Bunların başında da Facebook gelir. Hayatımıza girdiği ilk zamanlar ile şimdiki durumunu karşılaştırırsak arada çok büyük farklar vardır. son olarak geçtiğimiz yıl görüntülü konuşma imkanı da vermesiyle birlikte son derece fonksiyonel bir hal almaya başladı. Bu yolla sosyal çevremizle en güzel şartlar altında iletişim kurabiliyoruz.

.
Özellikle günün büyük bölümünde bilgisayar başında olmak zorunda olanlar Facebook görüntülü konuşma özelliğini kullanarak çevreleri ile sürekli iletişim halinde bulunmuş oluyorlar. Facebook bu sistemi gerçekleştirirken yeniden bir alt yapı hazırlamayı değil de hazır bir alt yapı ile ortaklık gerçekleştirerek bu sistemi siteye Entegre etmek istemiştir. Nitekim bu ortaklığı Skype ile gerçekleştirmiştir.

.
Facebook ile bu uygulamaya sahip olabilmek için Video calling uygulamasını incelemek ve edinmek gerekiyor. Eklenti sizin bilgisayarınıza indiği andan itibaren siz görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bilinmesi gereken görüntülü sohbet etmek istediğiniz kişinin de Video calling uygulamasını bilgisayarına yüklemiş olması gerekiyor. Bu yolla karşılıklı iletişim kurabilirler.
:

Bu Gönderiye Bir Yorum “Facebook Video Calling” yapıldı:

  1. yazid diyor ki:

    hi

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d