Sponsor Gösterim

Flipchat Benzeri Siteler

flipchat gibi siteler

       İnsanların sohbet edebilmek için akınla giriş yaptıkları sohbet sitelerinden birisi Flipchat sohbet sitesidir. Kameralı olarak sohbet imkanı tanıyan Flipchat ve benzeri birçok sohbet platformu bulunmaktadır. Flipchat benzeri sitelerden belli başlı olanları şunlardır:

 • Omegle
 • Wocchat
 • Tinychat
 • Iddin

Omegle: Flipchat’e oldukça benzeyen Omegle, oldukça popüler ve güzel bir sohbet sitesidir. Tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra bütün dünyada sohbete açıktır. Her ülkenin kendine özgü sunucuları bulunmaktadır. Dil ayarlarını ve ülke ayarlarını ayarlamanız halinde, sizleri otomatik olarak kendi ülkenizin vatandaşlarının bulunduğu odalara yönlendirecektir. Dilerseniz genel sohbet odalarına da katılabilirsiniz.

Wocchat: Flipchat’e oldukça benzer ve sade bir sohbet platformudur. Siteye giriş yaptıktan sonra kameranızı için izin vermeniz gerekiyor. Size otomatik olarak misafir numarası verilecektir ve sohbete başlayabileceksiniz.

Tinychat: Sohbet siteleri arasında yerini alan Tinychat, oldukça başarılı bir sohbet platformudur. Buraya giriş yaptıktan sonra, rastgele oluşturacağınız kullanıcı adından sonra sohbete başlayabileceksiniz.

Iddin: Sohbet siteleri içerisinde popüler olan sitelerden biriside Iddin’dir. Kayıt şartı tanımaya Iddin’de sohbet etmek tamamen ücretsizdir. Sisteme giriş yaptıktan sonra sohbet etmeye hemen başlayabileceksiniz. Site 7 gün ve 24 saat online olarak hizmet vermektedir.

Bu Gönderiye 3 Yorum “Flipchat Benzeri Siteler” yapıldı:

 1. yasmin diyor ki:

  merhaba, flipchat denedim de çok kötü, hep uygunsuz erkekler var, daha uygun siteler yok mu

 2. roulette chat rooms diyor ki:

  Awesome! Its in fact amazing post, i like to chat sites like omegle especially flipchat 🙂

 3. max merris diyor ki:

  süper bir kanal

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d