Sponsor Gösterim

Fransız Chat: Wizzcam

wizzcam chat

Fransızlarla Kameralı Chat
Wizzcam önemli bir Fransız chat sitelerinden biri ve kullanıcılarına birçok chat tarzıyla sohbet etme imkanı sunuyor. Sizlere sitede var olan chat tarzlarından bahsedeceğiz ve sitenin nasıl kullanıldığını detaylı olarak anlatacağız. Sizlere önerimiz. En azından İngilizce bilmiyorsanız yerli alternatiflere bakmanız. Bazen İngilizce bile buradaki insanlarla konuşmak için yeterli oluyor. Ancak Fransızca biliyorsanız, Fransızlarla konuşmak veya Fransızca bilenlerle konuşmak istiyorsanız Wizzcam’e bakmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

.
Wizzcam Chat Girişi

Sitenin ana sayfasına girdiğinizde sitenin renginin blurlaştığını göreceksiniz ve karşınıza pembe bir uyarı gelecek. Bu sizi korkutmasın. Bu uyarıya tıklayarak siteye giriş yapın. Site sizi direk bir chat sistemine yönlendirecek ve burada karşınıza kamera ve mikrofon uyarısı gelecek. İzin ver butonuna basıp kamera kullanmayı onaylıyoruz. Suivant butonuna basıp chati başlatıyoruz.
Eğer bu chat sistemini beğenmediyseniz üstte olan butonlardan “Chatroulette Français” butonuna basın. Facebuzz tarzı bir chat sistemi göreceksiniz. Buradan birçok partner bulup onlarla da konuşabilirsiniz. Buraya girdiğinizde “Commencer” diye yeşil bir buton göreceksiniz. Ona tıklayarak chate başlayabilirsiniz. “Buzz” butonu ile de partner değiştirebilirsiniz.

.
Wizzcam Chatroulette 
Sitenin Chatroulette Filles bnölümünde de show yapan kızlarla chat yapma şansını bulabilecekseniz. Ancak burada chat yapabilmek için siteden ücretli olarak üyelik almanız gerekiyor. Bu da pek ucuz olmayan fiyatlarda diyebiliriz. Siteye kayıt olmadan önce dilerseniz bu kadınların demo videolarını da izleyebilirsiniz. Dünyanın her yerinden kadınları burada bulabilirsiniz.
.
Wizzcam webcam girişi: http://www.wizzcam.fr/chatroulette_filles/
.

Bu Gönderiye 4 Yorum “Fransız Chat: Wizzcam” yapıldı:

 1. yazid diyor ki:

  hi cava ba1

 2. sertaç diyor ki:

  sitenize girmek için sabırsızlanıyorum

 3. rıfat diyor ki:

  hersey cok guzel

 4. rıfat diyor ki:

  ınsallah baglanırım tesekkurler

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d