Sponsor Gösterim

Fransızca ve İtalyanca Webcam Chat

parlemoi chat webcam

Parlemoi Fransızca Chat
Parlemoi tamamen Fransızca bir site ancak çok yönlü olmasından dolayı birçok ülkeye de hitap ediyor. Parlemoi’nin çeşitli ülkeler için çeşitli chat sayfaları bulunuyor. Bunlardan bazıları chatroulette sistemindeyken bazıları da chat odaları tarzında piyasaya sürülmüş. Sizlere Parlemoi’de bulunan bu chat sayfalarından bahsedeceğiz. Bu sayfalara girmek için herhangi bir şekilde siteye kayıt olmanız veya para ödemeniz gerekmiyor. Yani rahatlıkla bu sistemleri kullanabileceksiniz.

.
Sitenin ana sayfasına girdikten sonra en sağda ülke bayrakları ve linkler göreceksiniz. Bizi ilgilendiren kısım bu noktada. Burada seçeneklerin en üstünde Tchat Webcam Francais linkini göreceksiniz. Buradan Fransa için özel hazırlanmış chat sitesine ulaşabilirsiniz. Chattez butonuna basıp partnerlerinizle chat yapabilirsiniz. Sistem tamamen chat roulette benzeridir. Chat Webcam Espagnol ise İspanya için hazırlanmış özel bir chat sitesi.

 

.

Flash Chat
Flash chat odalarından birine girerek buralarda partner bulabilirsiniz. Siteyi yüzlerce kişi kullanıyor, bu yüzden burada partner bulmakta zorlanmayacaksınız.

Videolu Chat Alanları
Video Chat Italiana da, Chat Webcam Espagnol’un benzeri bir chat sistemine sahip ve İtalya’ya özel yapılmıştır. Burada da birçok İtalyan partner bulabilirsiniz. Chat Webcam USA ise Amerikalılar için hazırlanmış bir chat sistemi. Burada Amerikan’dan partnerler bulabilir ve onlarla konuşabilirsiniz. Site sesli chat ve video özellikleri taşıyor. Site chat odaları şeklinde ve yüzlerce aktif kullanıcıya sahip. Parlemoi’nin sahip olduğu hiçbir chat sayfasında üyelik almanıza gerek yok. Dilediğiniz zaman partnerinizle konuşabilirsiniz.
.
Siteye Giriş: http://www.parlemoi.org/
.

Bu Gönderiye 2 Yorum “Fransızca ve İtalyanca Webcam Chat” yapıldı:

  1. Jefferson dedi ki:

    I’ve been surfing online more than three hours today, but I never discovered any article like yours.

  2. kaan dedi ki:

    çok güzel şekilli renkli, seslichat tercihim ama

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d