Sponsor Gösterim

Gerçek Kızlarla Camda Sohbet

kızlarla chat

Nette sadece kızlarla camda görüşmek elbette %100 olan bir işlem değil. Bu iş daha çok sohbete giren kişilerin email ile onaylamaları ve giriş yapmaları ile mümkündür. Bunun için pek çok site olsa da burada vereceğimiz ve denene örnekler bu olasılığın oldukça yüksek olduğu sitelerdir.
.

Chatrandom Kızları
Chatrandom.com girişte “Chat with Girls only” şeklinde uyarı görürsünüz; bu bölümde ise giriş yapmanız için yaşınızı onaylamanız lazım. “Verify” ya da “I’m over 18, Verify Now” tıkladığınızda sizleri email bölümüne götürür. Email adresinizi girdiğinizde onaylamanız lazım. Daha sonra ise ödeme sayfası sizi bekliyor. Bayan olanların ücretsiz girdiği sisteme erkekler ise ödeme yapıyor.

Bu şekilde giriş yaparak bayanları görmek şansınız oldukça yüksek çünkü sistem size sadece bayan giriş yapan üyeleri gösteriyor; içlerinde elbette sahte bayan olup da erkekler de olabilir.

.

Chatroulette Kızları
Bu sistemde ise Login olduktan sonra Token almanız lazım. Token sisteminde giriş yapanlardan bayan olanları size gösteriyor. %95 oranla kızları görüyorsunuz ve Chatrandom için daha yüksek bir oran denebilir. Giriş yaptığınızda her bir bayan görme için de 1 sayı eksiliyor; bu tokenlerle her görme için ayrı ücret ödüyorsunuz.

Bunlar dışında Funyo Chat ile Facebuzz chat giriş gerektiren yerler olup bayan görme olasılığı yüksek; Gene Tinychat ise bu yüksek orana sahip sitelerden birisi.

 

Bu Gönderiye 5 Yorum “Gerçek Kızlarla Camda Sohbet” yapıldı:

 1. live:iyimuz06 diyor ki:

  Ne istediğini bilen, Olgun, bakımlı bayanları özelime bekliyorum skype açık eklemek isterseniz!… live:iyimuz06 sanal, reele açılan bir kapıdır açmasını bilene bekliyorum…. Burda he r bayan nickinin arkasında bir bayan yok malesef. Gerçekten bayansan ekle değilsen lütfen uzak dur!…. Adım, CEM, YAŞ .41, Esmer, boy .178, kilo .85, yapılı,

 2. mi piace diyor ki:

  mi piace videochattare solo con ragazze

 3. tuncay diyor ki:

  güzel bir sitedir uamarım

 4. mehtap diyor ki:

  533 286 09 ** kendine güvenen beyler arayın

 5. taner diyor ki:

  GÜZEL BİR SİTE

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d