Sponsor Gösterim

Google Play Popüler Yarış Oyunları

drag racing android

Android telefonu olan her kullanıcının en az bir kez yükleyip oynadığı bir oyun türü olan yarış oyunları Google Play’de oldukça çok sayıda. Özellikle büyük oyun firmalarının geliştirmiş olduğu oyunlar son derece kaliteli ve gerçekten kullanıcıya güzel deneyimler sunmakta. Akıllı telefonların bünyesinde bulunan sensörler sayesinde yarış oyunları son derece zevkli ve vakit geçirmek için çok güzel birer araç haline geliyorlar.
:

– Real Racing; EA Games’in seri halinde sunduğu bu yarış uygulaması adından da anlaşılacağı üzere tamamen gerçek efektler ve gerçek çevre şartlarında kullanıcılara sunulmuş. Google Platy’in en çok indirilen yarış uygulamaları olan Real Racing serisi oyunları, yarış severlerin elinden bırakamayacağı niteliktedir.
.

– Drag Racing (Creative Mobile); Drag yarışı seven kullanıcılar için telefonlarında bulunması gereken ve zaman geçirmek için kullanılabilecek harikulade bir uygulama. Oyunu oynayabilmek için internet bağlantınızın olmasına gerek yok. Ancak online yarışlara katılabilmek için sağlam bir internet bağlantısı gerekmekte. Oyunun tek olumsuz yanı ise 3 boyutlu olmaması.

.

Death Racing Moto (FT Games); Motosiklet tutkunları için çok güzel bir motor yarışı uygulaması. Oyunu oynarken telefonun sensörlerini kullanmak gerçekten farklı bir deneyim seçeneği sunuyor.
.

– Need for Speed Shift (EA Games); Birkaç yıl önce bilgisayarlarımıza giren adrenalin yüklü araba yarışı olan Shift EA Games yazılımcıları sayesinde android telefonlarda da oynanabilmekte. Bilgisayardaki oyun grafikleri nerdeyse birebir telefonunuzda.
.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d