Sponsor Gösterim

Imeetzu

imeetzu

 Ücretsiz Görüntülü Sohbet Sitesi
Özel bir arama motoruna sahip olan Imeetzu, yeni tasarlanmış sohbet sitelerinden birisidir. Site görüntülü ve sesli sohbet siteleri kategorisinde bulunmaktadır. Siteye giriş yaptıktan sonra sizi birçok yeni yüz karşılayacaktır. Çünkü kendi profilini oluşturmuş kişilerin resimleri, bu platform içerisinde yayınlanmaktadır. Yukarı kısımda yer alan “People Search” sekmesinden ayarlamaları yaparak kişi aratmanız mümkündür.

Burada yer alan seçenekler; yaş aralığı, ülkesi, cinsiyeti, resmi ve online olma süresidir. Buradan gerekli ayarlamaları yaparak kişiler içerisinde araştırma yapabilirsiniz.

Imeetzu Chat Özellikleri
Imeetzu sohbetin birçok özelliği bulunmaktadır. Burada dilerseniz yazışarak sohbet edebilir, dilerseniz görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz. İsterseniz genel salonlara giriş yaparak grup şeklindeki sohbetlere katılmanız mümkündür. Anlık olarak bin civarı ziyaretçi sitede bulunmaktadır. Günlük olarak sitenin ziyaretçi sayısı, yüz bini bulabilmektedir.

Omegle Alternatifi Kameralı Sohbet
Sohbet etmek için site arıyorsanız Imeetzu.com adresine giriş yaparak bir deneme yapabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra yukarıda yer alan sekmeler içerisinden, sohbet edeceğiniz türü seçmeniz gereklidir. Bu seçimi yaptıktan sonra kullanıcı adınızı yazınız. Kullanıcı adı geçici alacağınız isimdir. Sisteme kayıt olmanıza gerek yoktur çünkü bu bağlanma şekli misafir olarak bağlanmadır. Eğer sizlerde kayıt olarak resimlerinizi ve kişisel bilgilerinizi yazmak istiyorsanız kayıt olabilirsiniz.

Bu Gönderiye 2 Yorum “Imeetzu” yapıldı:

  1. Labry dedi ki:

    Sen ne yapıyorsun hayatım

  2. Labry dedi ki:

    Bu çok bilinmedik bişey

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d