Sponsor Gösterim

Omegle Alternatifi Webcam Chat: Youromegle

youromegle

Your Omegle
Your Omegle en iyi Omegle ve Chatroulette alternatif chat sitelerinden biri… Omegle’nin alternatifi olan site her ne kadar Omegle gibi seçenekler sunmasa da Omegle’nin alternatifi olacak kalitede bir içeriğe sahip. Your Omegle hakkında geniş ve detaylı bilgiyi bu yazımızda sizlere sunacağız. Umarız bizim yazımızla Your Omegle sitelerinde dilediğiniz gibi bir partner bulabilir ve özgürce chat yapabilirsiniz.

.
18 Yaş Üstü Görüntülü Sohbet

Öncelikle sizi uyarmalıyız ki bu sitede olan içerikler 18 yaşından küçük kimseler için uygunsuz olabilir. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve bu sitede chat yapıyorsanız banlanma ihtimaliniz de bulunacaktır. Your Omegle’de banlanma sadece bu şekilde oluyor. Aksi taktirde site yönetimi istediğiniz şekilde partnerleriniz ile iletişime geçmenizi sağlıyorlar ve herhangi bir şekilde banlanmıyorsunuz. Your Omegle’de aynı zamanda chat yapmanız için herhangi bir şekilde kayıt yaptırmanız veya Facebook yoluyla log in olmanız da gerekmiyor. Aynen Omegle’deki gibi girip sitede chat yapabiliyorsunuz. Sitenin ana sayfasına girdiğiniz zaman birçok Your Omegle seçeneği göreceksiniz..

.

Kameralı Chat Girişi
Your Omegle’nin sistemi ülkelere bölünmüş durumdadır. Buradan dilediğiniz ülkeyi seçin. Yeni açılan sayfada karşınıza 4 tane buton çıkıyor. Bunlardan Omegle Connect daha yapım aşamasında olduğu için bu sayfayı daha sonra deneyebilir ve sitenin yeniliklerinden daha sonra da faydalanabilirsiniz. “Start A Chat” butonuna bastığınızda site sizleri daha çok Omegle’den tanıdığımız bir görüntüyle karşı karşıya getirecek. Burası text chat olarak kullanılan yer, eğer videoya bağlanmak istiyorsanız site sizi başka bir siteye yönlendirecektir. Eskiden Chatroulette sistemini kullanan site artık bunu kaldırdı. Omegle Room butonuyla da chat odalarını seven chat severler için bir bölüm açılmış.
Site adresi: http://www.youromegle.com/

Bu Gönderiye 5 Yorum “Omegle Alternatifi Webcam Chat: Youromegle” yapıldı:

 1. turgay dedi ki:

  ben güzel çirkin fark yapmaz yalnızım arkadaş arıyorum 0535 858 88 06 ankaralı turgay

 2. king dedi ki:

  oda ıyı

 3. rojhat21 dedi ki:

  rojbaj, ez dıxazim jinek

 4. sevgi cimen dedi ki:

  yanlızzzzz, yalnız olmak zor, o yüzden burdayım ya!

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d