Sponsor Gösterim

Omegle Ban Açma – Omegle Unban

omegle ban açma

Omegle Türkçe
Ülkemizde ve dünyada en çok giriş yapılan sohbet sitelerinden birisi olan Omegle, dünyadaki bütün insanların sohbet etmesini sağlayan sitelerden birisidir. Kameralı sohbet etmek isteyen kişilerin oldukça işine yarayacak olan Omegle, kullanımı basit ve ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Omegle sohbet sitelerinden ban yiyebilirsiniz. Yemiş olduğunuz ban yüzünden sohbetle erişiminiz kesilebilir. Ancak burada dikkatinizi çekeceğimiz konu, ban yedikten sonra Omegle ban açma yöntemleriyle yeniden sohbete girebilirsiniz. Omegle ban açma yöntemlerinden bazıları şunlardır:

Ban Açma Yöntemi 1:

İnternet geçmişini temizlemek bu konuda oldukça önemlidir. Birinci yöntemimizde girmiş olduğunuz tarayıcının geçmişini temizleyerek işleme başlayabilirsiniz. Tarayıcının geçişini temizlerken; çerezler, kullanıcı bilgileri, girilen web sayfaları, kullanıcı adı ve şifreleri gibi bütün bir temizlik yapmanız gerekiyor. Aksi halde temizleme işleminiz bir işe yaramayacaktır.

Bu işlemi yaptıktan sonra modemi açıp kapamanız, Omegle’ye girmek için yeterli olacaktır. Modeme açıp kapama işleminin nedeni ise, IP adresini değiştirmektir. Bu yöntem %100 işe yarayan, ban açma yöntemidir. Bu yöntem sayesinde artık giriş yapabileceksiniz.

Ban Açma Yöntemi 2:
İkinci yöntem ise, Omegle’ye başvuru yaparak, kullanıcı tanımlaması yapmaktır. Burada karşınıza çıkan kullanıcı resimlerinden kız ve erkekleri doğru seçmeniz gerekiyor. Bu işlem biraz uzun sürebilir ve sonuç vermeyebilir.
.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d