Sponsor Gösterim

Omegle Türkçe Giriş

omegle giriş

Omegle Sesli Sohbet, Soru Sorma Modu
Omegle, kameralı ve sesli sohbet siteleri içerisinde en belirgin olan sitelerden birisidir. Birçok insan görüntülü sohbet edebilmek için, bu sohbet sitelerini tercih etmektedirler. Bu yüzden sizlerde sohbet amaçlı bu platformu tercih edebilirsiniz. Sistemin yapısı gereği birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan biriside Spy Mode özelliğidir.

Canınız sıkılıyor ve boş zamanınızı değerlendirmek istiyorsanız, Omegle sohbet sitelerini tercih edebilirsiniz. Her ülkeye özel odaların bulunduğu bu sistem tamamen ücretsiz olarak çalışmaktadır. Kayıt ve koşul gerekmeksizin, sohbet etmeye hemen başlamanız mümkündür. Burada dilediğiniz kişilerle sohbet etmekte özgürsünüz.
.

omegle tr

omegle tr

Omegle Spy Mode Kullanımı

Omegle sohbet sitesinde, soru sorma özelliği bulunmaktadır. Burada soru sorarak cevaplar almanız mümkündür. Karşınızdaki kişiye istediğiniz soruları sormakta özgürsünüz. Soru sorma işlemini başlatmak için “Spy Mode” butonunu kullanmanız gerekiyor. Tıkladıktan sonra istediğiniz soruyu yazınız.

omegle girls chat

omegle girls chat

Daha sonra sorunuza karşılık olarak cevaplar gelmeye başlayacaktır. Omegle bu sistem sayesinde birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Çünkü birçok insan soru sorarak aldığı cevaplar karşılığında mutlu olmaktadır. Spy Mode özelliğini sisteme giriş yaptıktan sonra göreceksiniz. Kullanmak için butona basmanız yeterli olacaktır.
.
Omegle Giriş
Türkiye’den giriş sıkıntısı yaşayanlar DNS değiştirmeyi deneyebilirler. Basitçe Google DNS pratikte işe yarıyor; DNS ayarına “8.8.8.8” ile 2. bölüme de “8.8.4.4” girilmesi yeterli oluyor.

Yasaklı olmayan bu site açılmadığında DNS denenebilir; ayrıca banlanırsanız da modemden IP değiştirebilirsiniz.

Bu Gönderiye 10 Yorum “Omegle Türkçe Giriş” yapıldı:

 1. ses sanatçısı diyor ki:

  teşekkürler artık siteye girebiliyorum.

 2. Edizhan diyor ki:

  kamarada *** yapmak isteyen varmı yaş 15

 3. alev diyor ki:

  ateşlıyım lezim kızlar

 4. alev diyor ki:

  lezim lezlerle camlaşalım azdıralım

 5. armaan diyor ki:

  hai hot girls

 6. Canan diyor ki:

  mrb cann ben.antep ve çevresi baylarla tanışmak istiyorum..
  dj_canan skype adresim

 7. Jamie diyor ki:

  Hello, Ι chеck your new stuff on a regular basis.I offer you to chat on usachatnow.com website

 8. ufuk diyor ki:

  helloooo

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d