Sponsor Gösterim

Önerilen Google Play Dövüş Oyunları

Street Fight (Playphone

Google Play’de kullanıcıların beğenisine sunulmuş bir çok dövüş oyunu vardır. Bunlardan ön plana çıkan ve önerdiklerimizi sizlere sunuyoruz:

– Karate School (WKF WORLD KARATE FEDERATION); Bu uygulama ile sanal olarak karate hakemi olunabilir. Dünya karate şampiyonasında hakemlik yapmak için önce oyun içerisindeki gerekli eğitimler alınır ve sonra da sanal olarak hakemlik yapılır.

– Ninja Karate Defence (Studio Leaves); Ustası kaçırılan bir ninjanın ustasını kurtarmak için dövüşmesi gerekmektedir. Bu oyun ile karateye ilgi duyanlar ve ninjalık yapmak isteyenler eğlenceli vakitler geçirebilirler.

– Muay Thai Kick Boxing (Pro Code Media); Sokak dövüşleri hakkında bilgi edinmek isteyenler, sokakta basit hareketler ile kendilerini saldırganlara karşı korumak isteyenler için öğretici bilgilerin ve videoların bulunduğu bir uygulama.

– Iron Fist Boxing (Realtech Vr); Android tabanlı, orijinal gerçek zamanlı 3D dövüş oyunu. Kariyer modları bulunan, dövüş içerikli bir ara yüze sahip kullanıcısına oynarken stres attırabilecek bir oyun. Google Play’de 3,25 $ fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

– Street Fight (Playphone); Sokak dövüşü severler için yazılmış olan bu oyun ile sokak dövüşleri yapılabilir. Efektler ve oyun görselleri açısından etkili grafiklere sahip uygulama ile android telefonu olanlar sokak dövüşünün keyfini çıkarabilirler.
.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d