Sponsor Gösterim

Popüler Google Play Oyunları 2014

War 2 Victory

Strateji sevenler ve strateji oyunları oynamaktan hoşlananlar için Google Play’e yüklenmiş kaliteli ve vakit geçirmeye uygun uygulamalar bulunmakta.

Modern War (Gree Inc.); Online olarak oynanan ve arkadaşlıklar eklenebilen bir strateji oyunu. Küresel bir askeri imparatorluk kurmak isteyenler için ideal bir uygulama.

War 2 Victory (Wistone Entertaiment); Google Playde 3 milyondan fazla indirilen ve 2 milyona yakın aktif kullanıcı olan bir strateji oyunu. Uzman savaş sistemine ve tarihsel dokuya sahip olan uygulama strateji severler için son derece kullanışlı.

Age of Empire (Silent Ocean); Biligisayarlarınn efsane strateji oyunu olan Age of Empire Silen Ocean tarafından Android telefon kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. 20 ülkede Google Play üzerinden 10 milyondan fazla indirilerek gişe hasılatı yapmış bir uygulamadır.

Kingdom & Lords; son zamanların en kaliteli oyun yazılımcılarından birisi olan Gameloft tarafından piyasaya sürülen oyun strateji konusundan uzmanlık gerektiren bir uygulama. Kullanıcıların bu oyunu oynarken daha önceki strateji deneyimlerine ihtiyaç duyacakları bir gerçek.

Reversi (Magma Mobile); Reversi, strateji üzerine kurulu, 8×8 bir tahta üzerinde iki oyuncuyla ve taşlarla oynanan basit ancak yer yer zorlayıcı bir oyundur.

 

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d