Sponsor Gösterim

Rus Aşk Ruslarla Arkadaşlık

ruslarla arkadaşlık rus aşk

Rus Bayanlarla Tanışma Sitesi
Rus Aşk Sitesi (Rusask.com), bilinen en aktif yazışma ve özel mesaj gönderme; Ruslarla tanışma ve arkadaşlık kurma sitesi. Sitede daha çok Ruslar yer alırken, erkekler ise çoğunlukla Türk.

Bu sitede, Ruslarla sohbet etmenin yanı sıra; Kazak bayanlar, Ukraynalı kızlar, Letonya ve Beyaz Rusya ile yine Özbek ve Kırgız bayanlarla da görüşmeniz mümkün.

Ciddi İlişki için…

Bu sitede, bayanlarla görüşüp, ileri dönük ciddi ilişki için sohbet edebilir; bunun yanında ayrıca yaz arkadaşlığı ya da telefon ile Skype görüşmesi veya bunun dışında eğlenceli zaman geçirme de mümkün oluyor.

Site Kullanımı
Üye olmak ücretsiz olup, başkaları size mesaj gönderebilir ancak siz gönderemezsiniz. Mesaj göndermek için aylık 19 TL ile yıllık 79 TL ye üyelik alabilirsiniz. Sitedeki kişiler %100 gerçek olduğu için buna değer diyebiliriz.

Daha çok Rusça aktif olan sitede yine ingilizce ve Türkçe bilen bir kesim de var; Ukraynalı ve Rusyalılar çoğunlukta olup; iyi profil resmi ve hakkınızda daha çok bilgi eklerseniz elbette geri dönüşler ve profilinizden sizi ziyaret etmeleri o kadar çok olacaktır.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d