Sponsor Gösterim

Ruslarla Kameralı Chat Siteleri

chatrulet rusya

Rus Kızlarla Chat!
Ülkemizdeki birçok insan Ruslara karşı bir hassaslık beslemektedir. Bu yüzden internet üzerinden Ruslarla sohbet edebilmek için araştırmalar yapılmaktadır. Ruslarla sohbet edebilmeniz için sizlere birkaç tane sohbet sitesi tanıtacağız. Bunlardan ilki Omegle sohbet sitesidir. Siteye giriş yaptıktan sonra yukarıdaki dil ve ülke ayarlarını Rusya olarak değiştiriyoruz. Daha sonra Rusların olduğu özel odalara otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
.

Ruslarla Chat Siteleri
Ruslarla chat edebilmek için yönlendirileceğiniz site Omegle.ru adresi olacaktır. Diğer bir chat sitesi olan Chatroulette, Ruslarla sohbet edebileceğiniz diğer bir sohbet platformudur. Bu sitede de yukarıda bulunan dil ve ülke ayarlarınızı Rusya olarak değiştirmeniz gerekiyor. Bu değişikliği yaptıktan sonra Chatroulette.ru adresine yönlendirileceksiniz. Direk olarak bu siteye de giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra da “I’m seeking man” ve “I’m seeking woman” gibi 2 seçenek çıkar. Burada aradığınız cinsiyeti seçerek giriş yapın ve kameranın çalışmasına izin verdikten sonra rastgele Ruslarla sohbete başlayabilirsiniz.
.

ChatRoulerre Ru Alternatifleri
Sohbet sitelerinden diğeri Mnogochat.com adresidir. Burada da Ruslarla sohbet edebilirsiniz. Ruslarla sohbet edebileceğiniz alternatif siteler ise; Russianchat.org ve Englishrussianchat.com’dur.

.

Bu Gönderiye 4 Yorum “Ruslarla Kameralı Chat Siteleri” yapıldı:

 1. ahmet damar diyor ki:

  Russian chat ve Rus ask benim favorilerim, ikisinde de rus kızlarını görme şansı daha çok

 2. usta34 diyor ki:

  HERŞEYCOKGÜZEL SENNERDESİN

 3. brkzfr diyor ki:

  guzel sıtedır umarım

 4. olya diyor ki:

  yes da evet

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d