Sponsor Gösterim

Seven Erkeği Nasıl Anlarsınız?

seven erkeği nasıl anlarsın

Erkekleri nasıl anlaşılır – Erkekleri anlamanın yolları

İlk etapta erkeğinizin bakışlarını inceleyin. Erkek vücut dilinde, bakışlar büyük önem taşır. Onu görüşlere bakarak anlamaya çalışıyoruz. Size nasıl bakıyor?

Gözlerinin içine doğrudan ve kesintisiz baka biliyorsa, bu, onun kendine olan güveninin belirtisidir. Yani size olan yaklaşımının başarılı olduğundan dolayı kendine güveni tamdır. Tabii bu durumun tersi de söz konusudur. Eğer sohbet sırasında başka şeylere odaklanmış gibi görünüyorsa, kendine olan güveninin az olduğunu, bu nedenle gergin olduğunu ama sizden hoşlandığı için gerginlik yaşadığını düşünebilirsiniz.

Gözlerini gözlerinizden kaçırması, her zaman sizden hoşlandığı anlamına da gelmez. Doğrudan göz kaydına sakınması ya da tamamıyla yüzünü başka yere çevirmesi, sahtekarlığını örtme isteğinden de kaynaklanıyor olabilir. Aman dikkat!

1-Avucunu açmak

Sizinle konuşurken sevgilinizin el hareketlerini takip edin. Avuç içlerini gösteriyorsa duygularından emin olabilirsiniz. Bu hareketi yapan kişi, karşısındaki insana açık yüreklilikle yaklaşmak isteğinde ve ona daha derin bir şekilde bağlanmayı amaçlar. Aslına elini açarak, size kalbini de açtığını göstermek istiyor.

2-Başını eğerek bakmak

Karşınızdaki erkeğin size karşı duyduğu aşkın bitip bitmediğini gösteren en net işarettir bu bakış. Başını sağ veya sol tarafa yatırarak bakması size olan hayranlığını gösterir. Bu biraz can sıkıcı bir bakıştır. Sevgiliniz, zararsız olduğunu ve size yaklaşmak istediğini göstermeyi amaçlar. Ama bu bilinçli olarak yaptığı bir hareket değildir. İçinden öyle gelir. Bu davranış içinizdeki amaç tarafı harekete geçirir.

3-Tek kaşını kaldırmak

Sevdiği biriyle karşılaşan erkeğin kaşını kaldırarak bakması çok doğaldır. Mimiklerini yakalamak için onu dikkatli izlemelisiniz. Çünkü kaş göz hareketleri genellikle anlıkdır. Sevgilinizin ya da eşinizin sevgi sözcükleri yetersiz geldiğinde ne yapmalısınız? Tabii ki ona sevgisini daha çok dile getirmesi için baskı uygulamak değil yapmanız gereken. Çünkü zaten elinden gelen o kadardır sevgisini sözcüklerle ifade etmek için. Oysa bazen davranışlar kelimelerden daha açıklayıcı. Onun davranışlarına odaklanın ve sevgisini gösteren hareketleri görmeye çalışın.

.

Bu Gönderiye Bir Yorum “Seven Erkeği Nasıl Anlarsınız?” yapıldı:

  1. Jolyn diyor ki:

    You write so hoelntsy about this. Thanks for sharing!

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d