Sponsor Gösterim

Skype Renkli ve Şekilli Yazı Yazma

Skype chat

Skype ve MSN Birlikteliği
Bilindiği gibi Skype ile MSN birleşme kararı alarak yola ortak bir şekilde devam etmek istediler. Bu yolla artık MSN kullanıcıları Skype üzerinden hesaplarına devam edebilme imkanlarına sahip oldular.

Skype MSN’den daha çok imkan sunmasına rağmen bazı özellikleri geride kalabiliyor. Bunlardan biri de sohbette renkli yazı yazmadır. Skype bu anlamda kendi bünyesinde renkli yazı yazılması özelliği eklememiştir. Sadece şekilli yazılar yazılabilmektedir.

Skype Şekilli Nasıl Yazılır?
.Öncelikle yazıların şekillerini değiştirerek işe başlıyoruz. Bunun için Skype girişimizi gerçekleştiriyoruz. Oradan araçlar ve seçenekler sekmesini tıklıyoruz. Daha sonra altta bulunan anlık mesajlar ve SMS sekmesine tıklıyoruz. Daha sonra hemen altındaki anlık mesaj görünümünü tıklıyoruz. Karşımıza çıkan ekranda yazı tipini değiştir diyoruz. Burada karşımıza çıkan seçenekler içerisinde istediğimiz birini seçiyoruz.

Programlar ile Skype’de Renkli Yazma
Renkli yazmaya Skype kendi bünyesinde renkli yazma seçeneğini eklemediği için bunu programlar aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Skype blink programını indirdikten sonra yükleme yapıyoruz. Bu aşamadan sonra renkli yazılar da yazabilirsiniz.

Bu Gönderiye 4 Yorum “Skype Renkli ve Şekilli Yazı Yazma” yapıldı:

  1. yazma diyor ki:

    Birbirinden güzel nickler varmış istediğiniz kadar nick yazabilirsiniz.

  2. samet diyor ki:

    o yeah

  3. Cengiz diyor ki:

    Arkadaşlar ben aktif bi gay ım ve kendimi çok yalnız hissediyoruum ayrıca çok ateşliyim gay arkadaşlarım arayabilirsiniz balıkesirde yaşıyorum bu da numaram 0536 706 11 57 Teşekkürler 🙂

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d