Sponsor Gösterim

Skype Türkçe Kaydol 2014

skype kaydol

Skype Giriş Yapma
Hayatımızda çok önemli bir yer kazanmayı başaran Skype ile ilgili bazı bilgi eksiklikleri veya ilk kez kullanmanın vermiş olduğu tecrübesizlik ile bazı sorunlar yaşayabiliyoruz. Öncelikle üyelik sorunu çok önemli bir konu Skype üyeliği iki aşamada değerlendirebiliriz.
:

MSN – Hotmail hesabıyla oturum açma

Birincisi eski MSN üyelerinin üyeliği ikincisi ise hiç üye olmamış kullanıcılardır. Bilindiği gibi MSN ile Skype birleşti ve ortak bir ağ oluşturulmuş oldu. Bu sebeple MSN kullanıcıları MSN de kullanmış oldukları kullanıcı adı ve şifre ile Skype girişi gerçekleştirebiliyorlar. Yani tekrardan bir üyelik işlemi gerçekleştirmeye gerek yok.
.

Yeni Skype Hesabı Açma
İkincisi ise ilk kez üye olacak kullanıcılar içindir. Onlar şu link aracılığı ile  https://login.skype.com/intl/tr/account/signup-form bilgilerini sağlıklı bir biçimde girerek üyeliklerini gerçekleştirebilirler. Yalnız e posta adresini doğru bir biçimde girmek gerekir. Çünkü aktivasyon işlemi gerçekleşmeden Skype’yi kullanmak mümkün değildir. Tamamen Türkçe olan Skype’yi kullanmak çok kolay.

.

Bu Gönderiye Bir Yorum “Skype Türkçe Kaydol 2014” yapıldı:

  1. mehmet polat diyor ki:

    cam da sohbet güzeldir

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*
d