Sponsor Gösterim

Streamberry Chat

streamberry chat

Streamberry üç çeşit bir chat servisine sahip olan sitelerden biri. Bunlardan biri chat rulet servisi, biri multi chat servisi ve biri de sadece kızlarla konuşma servisi. Kızlarla konuşma sevisi dışında hemen hemen bütün chat sevisleri ücretsiz. Site sadece 18 yaş üstü kullanıcılar için uygun. Daha küçük yaşta girilenler tespit edilmesi durumunda banlanıyorlar.

Streamberry Chat Roulette
Sitede chat rulet servisine bağlanmak için Chat Roulette butonuna tıklamanız gerekiyor. Zaten bu butonu anasayfada da görebilmeniz mümkün. Bu servis tamamen ücretsiz. Herhangi bir şekilde kayıt da gerekmiyor. Sitede Türkiye’den de birçok partner bulabilmeniz mümkün.

Streamberry Multi Chat

Sitedeki bir de multi chat servisi bulunuyor. Bu multi chat servisi de tamamen ücretsiz. Bu ücretsiz sevisi kullanmanız için gereken tek şey ise anasayfadaki “Live Cams” butonuna tıklamak. Bu butona tıklayarak multi cam sitesinde chat yapabilir ve partner bulabilirsiniz.

Üyelikli Bölüm: Streamberry Girls
Sitenin bir diğer özelliği ise sadece kızlarla chat yapılan bir servis olan Cam Girls servisi… Burada kızların görüntülerini izleyebilirsiniz. Ancak yaşınızı doğrulamanızı isteyen bir sistem göreceksiniz. Yaşınızı doğrulamanız için sistem sizden nakit para isteyecek. Bu sayede sitedeki kızlarla konuşabileceksiniz.

Streamberry’de hemen hemen her servis en az 18 yaşında olanlar için geçerli. Site İngilizce dilinde ve başka bir dil alternatifi de bulunmuyor.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d