Sponsor Gösterim

Tinychat Benzeri Siteler

xat chat

Kameralı Sohbet Odaları: Tinychat
Tinychat, kendinize özel oda açabileceğiniz sohbet sitelerinden birisidir. Burada kendinize özel oda açarak, gelen ziyaretçilerle sohbet edebileceğiniz bir yerdir. Sisteme giriş yaptıktan sonra özel oda açmanız için form doldurmanız gereklidir. Bu formu doldurduktan sonra, size odanızın linki ve şifresi verilecektir. Bu sayede odanızda yetki sahibi olabilecek, istediğiniz kişilerle sohbete başlayabileceksiniz.

Xat ve Yeechat
Tinychat benzeri sitelerden bazıları Xat ve Yeechat siteleri bulunmaktadır. Bu siteler oldukça kullanışlı ve kolaydır. Burada kendinize oda açabilir ve sohbete başlayabilirsiniz.

Xat Sohbet
Xat sohbet sitesi, İngilizce bir yapıya sahiptir. Siteyi Türkçe olarak kullanmak için sağ üst taraftan “Language” seçeneğine basarak, Türkçe seçeneğini seçiniz. Oda açabilmeniz için kayıt olmanız gereklidir. Kayıt olduktan sonra ana sayfada bulunan “Login” seçeneğinden sisteme giriş yapınız. Bu işlemlerden sonra kendinize özel oda açabilirsiniz. Bu sitede özel odanızın linki ve şifresi kayıt olduktan sonra otomatik olarak sizlere verilecektir.

Yeechat Sohbet
Tinychat benzeri diğer bir site ise Yeechat sohbet sitesidir. Bu sitenin de kullanımı Xat kameralı sohbet sitesine benzemektedir. Siteye giriş yaptıktan sonra yapacağınız işlemler Xat sohbet sitesinin işlemleriyle aynıdır. Sorularınızı konu altından bizlere sorabilirsiniz.
.

Bu Gönderiye Bir Yorum “Tinychat Benzeri Siteler” yapıldı:

  1. markoo dedi ki:

    bu nedir ya salağın birisi chat yaparken karşıma çıktı

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d