Sponsor Gösterim

Türk Kızlarla Chatroulette

crazy chatroulette

Türklerle ücretsiz sohbet
Crazy Chatroulette oldukça meşhur chat sitelerinden biri… Bunun en büyük nedeni ise kendine özgün bir tarzı olması ve kızlarla erkeklerin buluşmasını sağlayan ayarlarının olması. Her ne kadar bu sitenin her dilde bir çevirisi olsa da chat paneli tam olarak değiştirilmemiş. Bu yüzden İspanyolca bilmiyorsanız Crazy Chatroulette ayarları hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Umarız dilediğiniz partneri bizimle bulabilecek ve onlarla konuşabileceksiniz. Siteye ilk girdiğinizde karşınıza bir form çıkacak ve email adresi istenecek. Email adresinizi yazmadan bu formu onaylayıp ilk bölümü geçin.

.
Daha sonra gelelim ince ayar kısmına. Maalesef sitenin chat panelinin İspanyolca olduğunu göreceksiniz. Kameranın yayınlandığı yerin üstüne gelerek, Impost sekmesini seçin. Karşınıza bir menü gelecek. Bu menüyü adım adım dolduralım:

.

Karşınıza gelen ilk seçenekte yani “I am” ile başlayan kelimenin sağında Chico ve Chica olarak iki kelime göreceksiniz. Erkekseniz Chico, kızsanız Chicayı seçin.
Yaptığımız işlemin hemen sağında “Lang” diye bir seçim göreceksiniz. Burada partnerlerinizle hangi dili konuşmak istiyorsanız onu seçin. Aksi taktirde International olarak bırakın. İngilizce, İspanyolca, Çince, Rusça, Türkçe, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Thai dili, Çekçe, Bulgarca, Rumence ve Macarca seçenekleri sitede bulunuyor. Bunlardan birini seçebilirsiniz. Bizim önerimiz International “default” ayar olduğu için öyle bırakmanız.

.
Hemen alt tarafta Buscando olan yerde de buluşmak istediğiniz partnerlerin ayarları bulounuyor. Sadece kızlarla görüşmek için Chicas, sadece erkeklerle görüşmek için ise Chicos’u seçin.
Bu seçeneğin hemen yanında bulunan Lang seçeneğinde de partnerinizin konuşmasını istediğiniz dilin ayarını gerçekleştirin.
http://www.crazychatroulette.com/tr/

Bu Gönderiye Bir Yorum “Türk Kızlarla Chatroulette” yapıldı:

  1. necip dedi ki:

    nasılsınız kızlar

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d