Sponsor Gösterim

Ücretsiz Canlı Sesli Sohbet; imeetzu

imeetzu chat

Sohbet sitelerinin günümüzdeki yapısı ve rolü oldukça değişmiştir. Eskiden sadece yazışarak sohbet edilebilmekteydi. Ancak günümüzde sistemlerin geliştirilmesi ve farklı programların yazılması sayesinde birçok yenilik ortaya çıkmıştır.

Eskiden irc sohbet siteleri bulunmaktaydı ve birçok insan burada yazışarak konuşmaktaydı. Ancak günümüzde sesli ve görüntülü sohbet siteleri bulunmaktadır. Burada dilediğiniz kişiler sesli ve görüntülü olarak sohbete başlayabileceksiniz.

Imeetzu Sohbet Odaları
Uluslararası kameralı sohbet sitesi olan iMeetzu chat sitesinde; Grup sohbet, Görüntülü sohbet ve yazılı sohbet bölümleri yer alıyor (group chat, text chat, video chat).

Omegle ve Chatroulette benzeri, Camzap alternatifi olan bu sitede anlık binlerce kişi online olmakta ayrıca Avrupa ve Asya’dan değişik ülkelerden pek çok kişiyi canlı görmeniz mümkündür.

imeetzu Kameralı Sohbet
imeetzu.com sohbet sitesine giriş yaptıktan sonra karşınıza bir uyarı gelecektir. Bu kameranızın açılıp açılmamasını sormaktadır. Buradan kendinize göre seçiminizi yaptıktan sonra sisteme giriş yapabilirsiniz. Sign in seçeneğine tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan cinsiyet seçeneklerinden dilediğinizi seçerek aradığınız kriterleri filtreleyebilirsiniz. Sitede anlık olarak kaç odanın bulunduğunu ve kaç kişinin sohbet ettiğini görebilirsiniz.

İngilizce Ücretsiz Camda Chat
Imeetzu sohbet
sitesi biraz sade ve anlaşılır bir sitedir. Sitenin ana dili İngilizce’dir. Ancak dil bilmeseniz bile kolay bir şekilde sohbete katılabilirsiniz. Üyelik şartı gerekmeden sohbete başlayabileceksiniz. Burada yeni giriş yapacak olan kullanıcılara sistem tarafından numaralar verilmektedir. Bu numaralar sayesinde kullanıcı adınız belli olacaktır.

Bu Gönderiye Bir Yorum “Ücretsiz Canlı Sesli Sohbet; imeetzu” yapıldı:

  1. Peterpriep dedi ki:

    Hello. And Bye.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d