Sponsor Gösterim

Ücretsiz Görüntülü Sohbet: Wechat

wechat çoklu sohbet

Akıllı Telefon Üzerinden Sohbet Etme Uygulaması
Wechat
internet üzerinden görüntülü sohbet edebileceğiniz bir programdır. Bu program sohbet etmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Görüntülü arama veya normal arkadaş arama yapabilir karşınızdaki kişiyle sohbet kurabilirsiniz. İnternet üzerinden sohbetlerinizi görüntülü şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, ücretsiz olarak sunulan bu hizmeti kullanabilirsiniz. Binlerce kullanıcının aktif olarak kullanmış olduğu bir programdır.

Wechat üzerinde kendinize özel albüm oluşturabilir ve resimlerinizi ekleyebilirsiniz. Karşınızda bulunan kullanıcılara bu albümleri açabilir veya gizleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz arkadaşlıklar sayesinde onlarla her anınızı paylaşabileceksiniz. Resimlerinizi ve profil bilgilerinizi sadece arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Profil bilgileri Facebook’a benzer bir yapıda tasarlanmıştır. Bu sayede profilinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve gizlilik ayarlarını yapabilirsiniz.

Grup Oluşturma – Facebook ile Giriş
Grup oluşturarak sohbet etme imkanı sağlayan WeChat, kullanımı ve programı ücretsiz olan bir sistemdir.  Facebook ile oturum açabilir veya telefon numaranızı girerek oturum açabilirsiniz. Arkadaşlarınızı bulmakta içinde, telefon numaralarını yazmanız yeterli olacaktır. Kullanan arkadaşlarınız hemen karşınıza çıkacaktır ve arkadaşlarınızı ekleyebileceksiniz.

WeChat İndirmek İçin: www.wechat.com/tr/

Ayrıca akıllı telefonunuzdan Android Market ya da Iphone için Apple Market girerek de bulabilirsiniz.

WeChat ile Toplu Konuşma
Arkadaşlarınızla toplu sohbet etmek için, onlara bir kod yollamanız gerekiyor. Bu koda program tasarlayanlar QR kodu adını vermiştir. Profilinizin sağ üst köşesinde bulunan insan figürlerine tıklayarak bu kodu alabilir ve arkadaşlarınıza mail olarak yollayabilirsiniz. Onlarda bu kod sayesinde sohbete katılacaklardır.

Ücretsiz olan Wechat ile akıllı telefonunuzda “Toplu Sohbet” için grup kurabilir ve bu gruba da arkadaş listenizdeki kişileri davet ederek sohbet edebilirsiniz. Aktif canlı sohbetin yer aldığı uygulama uluslararası olup ayrıca yabancılarla da görüşme yapabilirsiniz.

Bu Gönderiye Yorum Yapın

*

d